5d 13h
Emaljskylt, "obehöriga ega ej tillträde".
46282
Current bid300 SEK
5d 13h
46283
Current bid100 SEK
5d 13h
Mangelkorg och korg.
46284
Mangelkorg och korg.
Current bid100 SEK
5d 13h
Bordslampor, ett par, trä/metall, Cottex.
46285
Current bid100 SEK
5d 13h
Toalettbord, 3 lådor, spegel med vippfunktion,  mahogny, intarsia,1900-tal.
46286
Current bid150 SEK
5d 13h
Espressoservis, 12 delar, glas, Bormioli, Vitrosax Italien.
46287
Current bid150 SEK
5d 13h
Soffbord, rosa marmor, 1980-tal.
44577
Starting bid100 SEK
5d 13h
Luftvämepump, med tillbehör, Mitsubishi.
46289
Starting bid100 SEK
5d 13h
Parti julpynt m.m.
46290
Parti julpynt m.m.
Starting bid100 SEK
5d 13h
46291
Starting bid100 SEK
5d 13h
46292
Current bid125 SEK
7d 10h
Resegrammofon, "his masters voice" och ett parti stenkakor.
46293
Current bid100 SEK
7d 10h
Matta, koskinn.
46294
Matta, koskinn.
Starting bid100 SEK
7d 10h
Matta, Kina, ull, Nessims.
46295
Matta, Kina, ull, Nessims.
Current bid350 SEK
7d 10h
Parti textil, 1900-tal.
46296
Parti textil, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
7d 10h
Kuddar m.m., 4 delar, Mulberry och J.Pansa.
46297
Starting bid100 SEK
7d 10h
Matta, Persien, Kordi, ull, IKEA.
46298
Current bid300 SEK
7d 10h
Parti remmar till åkgräsklippare, obegagnade.
46301
Starting bid100 SEK
7d 10h
Parti lakan och spetsar m.m., 1900-tal.
46302
Current bid100 SEK
7d 10h
Rävskinn, 3 delar.
46303
Rävskinn, 3 delar.
Starting bid100 SEK
7d 10h
Matta, ull, Original Kasthall.
46304
Starting bid100 SEK
7d 10h
Matta, orientalisk.
46306
Matta, orientalisk.
Current bid250 SEK
7d 10h
Matta, Kina, ull.
46307
Matta, Kina, ull.
Current bid100 SEK
7d 10h
Vinylskivor i plastback, 65 delar.
46308
Current bid125 SEK
7d 10h
Jules Schyl, olja på pannå, signerad a tergo, daterad juni 1957.
46309
Current bid1,200 SEK
Est2,500 SEK
7d 10h
Fårskinnsrock, Strl.50, Heidens , Danmark.
46310
Current bid225 SEK
7d 10h
Mockajacka, Strl.36, Jofama.
46311
Mockajacka, Strl.36, Jofama.
Starting bid100 SEK
7d 10h
46312
Starting bid100 SEK
7d 10h
Nils Zetterberg, litografi nr 191/360, signerad, daterad 1979.
46313
Starting bid100 SEK
7d 10h
Taklampa, mässing och porslin, barockstil.
46314
Starting bid100 SEK
7d 10h
Axel Olsson, litografi nr 189/260, signerad
46315
Starting bid100 SEK
7d 10h
Jussi Taipaleenmäki, "Stenbrottstrand", litografi nr 128/210, signerad.
46316
Current bid100 SEK
7d 11h
Jussi Taipaleenmäki, litografi nr 190/190, signerad.
46317
Current bid100 SEK
7d 11h
Ulrica Hydman Vallien, tryck, 2 st.
46318
Current bid100 SEK
7d 11h
Byggradio, DeWalt.
46319
Byggradio, DeWalt.
Current bid225 SEK
7d 11h
Kaffeservis, 12 delar, porslin, Krautheim Selb Bavaria, Tyskland.
46320
Current bid100 SEK
7d 11h
Tandemcykel.
46321
Tandemcykel.
Current bid500 SEK
7d 11h
Edvin Axelsson, olja på duk, signerad.
46322
Starting bid100 SEK
7d 11h
Fladdermusfåtölj, 1900/2000-tal, metall/konstmaterial.
46323
Starting bid100 SEK
7d 11h
Gaston Smidt, etsning, ''Prins Eugens Kvarn'', osignerad.
46324
Starting bid100 SEK
7d 11h
Hatthylla, mässing/teak, "SM-hyllan", Skoglunds metallgjuteri, Anderstorp.
46325
Current bid600 SEK
7d 11h
Stol, trä/rotting/krom, Bauhaus-modell, Italien.
46326
Current bid125 SEK
7d 11h
Hugo Zuhr, litografi nr. 219/255, signerad.
46327
Starting bid100 SEK
7d 11h
Hugo Zuhr, litografi H.C., signerad.
46328
Starting bid100 SEK
7d 11h
46329
Starting bid100 SEK
7d 11h
Carsten Vammen, olja på pannå, signerad.
46330
Starting bid100 SEK
7d 11h
Juan Cano, blandteknik, signerad.
46331
Starting bid100 SEK
7d 11h
Helmtrud Nyström, färgetsning nr. 69/125,  ''Drömfågel'', signerad, daterad 1983.
46332
Starting bid100 SEK