5d 4h
Örhängen, 2 par, guld 18k.
47360
Örhängen, 2 par, guld 18k.
Current bid200 SEK
5d 5h
Soffbord, åttakantigt, rotting/glas.
47361
Starting bid100 SEK
5d 5h
Pärlhalsband, 3 st.
47362
Pärlhalsband, 3 st.
Starting bid100 SEK
5d 5h
Fåtöljer på hjul, Chesterfield-modell, ett par, skinn, 1900-talets andra hälft, England.
47363
Current bid600 SEK
5d 5h
Arkivskåp, 12 lådor, furu, 1900-tal.
47364
Current bid650 SEK
5d 5h
Matservis, 30 delar, stengods, Studio-line, Rosenthal, Tyskland.
47365
Current bid200 SEK
5d 5h
Arbetsbänk, trä.
47366
Arbetsbänk, trä.
Starting bid100 SEK
5d 5h
Klädskåp, furu, 1900-tal.
47367
Klädskåp, furu, 1900-tal.
Current bid100 SEK
5d 5h
Kaffeservis, 21 delar, stengods, Studio-line, Rosenthal, Tyskland.
47368
Current bid125 SEK
5d 5h
47369
Current bid150 SEK
5d 5h
Snickarbänk, trä, Sjöberg.
47370
Snickarbänk, trä, Sjöberg.
Current bid850 SEK
5d 5h
Bokhylla, valnöt.
47371
Bokhylla, valnöt.
Current bid100 SEK
5d 5h
Byrå, 3 lådor, trä.
47372
Byrå, 3 lådor, trä.
Current bid100 SEK
5d 5h
Carl Malmsten, "Talavid", karmstol, björk, stoppad sits, Vaggeryds Möbelfabrik.
47373
Current bid350 SEK
5d 5h
Stolar, 2 st, Bauhaus-stil, rotting/trä/krom.
47374
Current bid100 SEK
5d 5h
Vinkyl, metall/glas, Klarstein.
47375
Current bid150 SEK
5d 5h
Slagbord, trä.
47376
Slagbord, trä.
Current bid100 SEK
5d 5h
Trädgårdsdekoration, metall.
47377
Trädgårdsdekoration, metall.
Current bid100 SEK
5d 5h
Grovdammsugare, Parkside.
47378
Grovdammsugare, Parkside.
Current bid100 SEK
5d 5h
Soffbord på hjul, glas/krom.
47379
Soffbord på hjul, glas/krom.
Current bid125 SEK
5d 5h
Fåtölj, skinn/krom, efter Mies Van Der Rohe samtida.
47380
Current bid250 SEK
5d 5h
Trumset med tillbehör, bl.a Remo.
47381
Starting bid100 SEK
5d 5h
Max Walter Svanberg, litografi 11/150, signerad.
47382
Current bid1,400 SEK
5d 5h
Max Walter Svanberg, etsning 86/109, signerad.
47383
Current bid100 SEK
5d 5h
Trädgårdsredskap, 11 st.
47384
Trädgårdsredskap, 11 st.
Current bid150 SEK
5d 5h
Avlastnings/sidobord, betsad trä.
47385
Starting bid100 SEK
5d 5h
Väggur, empirestil, förgyllt trä.
47386
Current bid100 SEK
5d 5h
Väggur, gustaviansk stil, förgyllt trä.
47387
Current bid100 SEK
5d 5h
47388
Current bid100 SEK
5d 5h
Väggur, gustaviansk stil, förgylld trä.
47389
Current bid100 SEK
5d 5h
Dockusmöbler, ett parti.
47390
Dockusmöbler, ett parti.
Current bid150 SEK
5d 5h
Vattenkokare, rostfritt stål, MIchael Graves, Alessi, Italien.
47391
Current bid125 SEK
5d 5h
Fotografier på skådespelare och stills, ett parti, 1950/60-tal.
47392
Current bid100 SEK
5d 5h
Fleischmann, tågbana, lok m.m, ett parti, bl.a 3 lok.
47393
Current bid550 SEK
5d 5h
Foton, 3 st, Stockholmsmotiv, inramade.
47394
Starting bid100 SEK
5d 5h
Tryck, 3 st, "Orientexpressen", inramade, samtida.
47395
Starting bid100 SEK
5d 5h
Max Walter Svanberg, etsning 30/50, signerad, daterad 65.
47396
Current bid100 SEK
5d 5h
Konstaffisch, ''Borstahusens Konstförening Picasso, Landskrona Konsthall 1973'', litografi nr. 630/2000.
47397
Current bid100 SEK
5d 5h
Sigfrid Bengtsson, teckningar, 2 st, blyerts, signerade.
47398
Starting bid100 SEK
5d 5h
Bo Hultén, ''Mutatio Imagiionis'', litografi nr. 273/375, oramad, signerad, daterad 1978.
47399
Current bid350 SEK
5d 5h
Folke Arström, shaker, nysilver, art deco, GAB, 1930-tal.
47400
Current bid300 SEK
5d 6h
Ljusstakar, ett par, silver, fyllda, 1968.
47401
Current bid250 SEK
5d 6h
DVD/VHS-spelare, Philip DVD757VR.
46929
Starting bid100 SEK
7d 4h
Schackspel, 3 st, varav 2 digitala.
47402
Starting bid100 SEK
7d 4h
Mat och kaffeservis, 39 delar, porslin, Fyrklövern, Christineholm Design Studio, samt kanna, Schumann Arzberg.
47403
Current bid100 SEK
7d 4h
Puzzel, ett parti.
47404
Puzzel, ett parti.
Current bid100 SEK
7d 4h
Sällskapsspel, ett parti.
47405
Sällskapsspel, ett parti.
Starting bid100 SEK
7d 4h
Gunnar Ander, ljusstake för 4 ljus, mässing/glas, Ystad Metall.
47406
Current bid250 SEK