46185 Jordglob med belysning, Räths Fysisk-Politiska Jordglob.

46185a_8dcecf515c00f88_med.jpeg
  • 46185a_8dcecf515c00f88_sm.jpeg
  • 46185b_8dcecf5167eb6c2_sm.jpeg
  • 46185c_8dcecf516db1ac3_sm.jpeg
  • 46185d_8dcecf51761e768_sm.jpeg
  • 46185e_8dcecf5181eb371_sm.jpeg
  • 46185f_8dcecf519417dfe_sm.jpeg
  • 46185g_8dcecf519f484e1_sm.jpeg
  • 46185h_8dcecf51aa698ba_sm.jpeg

  • Condition:Bruksskick. Slitage och missfärgad på vissa områden.
  • Dimensions:Höjd: 46,5 cm.

Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK