2d 14h
Sällskapsspel, 12 st, bl.a Trivial Pursuit.
47303
Current bid100 SEK
2d 14h
Radiostyrda bilar och modellbyggsatser, ett parti.
47304
Current bid100 SEK
2d 14h
Matservis, 20 delar, flintgods, ''Gonggong'', Gustavsberg.
47305
Starting bid100 SEK
2d 14h
Sällskapsspel, 8 st, bl.a Euroversal.
47306
Starting bid100 SEK
2d 14h
Knivställ, plast, ''Voodoo'', Raffaele Iannello.
47307
Current bid100 SEK
2d 14h
Spel till Playstation, handkontroll m.m, ett parti, bl.a Guitar Hero.
47308
Current bid100 SEK
2d 14h
Kassettband, ett parti, blandat obegagnat och begagnat.
47309
Current bid125 SEK
2d 14h
My Little Pony, hästar, stall m.m, ett parti.
47310
Current bid450 SEK
2d 14h
Fasan, taxidermi.
47311
Fasan, taxidermi.
Current bid650 SEK
2d 14h
BARBIE, ett parti, 4 dockor, bil m.m, bl.a Mattel.
47312
Current bid350 SEK
2d 14h
Telefon, Nalle Puh,  plast, Disney.
47313
Starting bid100 SEK
2d 14h
Telefon, Musse Pigg, plast, Disney, 1997.
47314
Current bid150 SEK
2d 14h
Böcker, 4 st, ''Jag farbror Joakim'', ''Jag Kalle Anka'', ''Walt Disney Från Musse Pigg till Disneyland'', Hemmets Jourrnal.
47315
Current bid150 SEK
2d 14h
Bilbanor, 2 st, bl.a "Club Circuit", Scalextric.
47316
Current bid175 SEK
2d 14h
Frimärkessamling, ett parti.
47317
Frimärkessamling, ett parti.
Current bid100 SEK
2d 14h
Postfriska frimärken, ca. 3000 st, svenska.
47318
Current bid950 SEK
2d 14h
Kannor, skålar, m.m, ett parti, koppar.
47319
Current bid250 SEK
2d 14h
Matservis, 52 delar, porslin, Thomas, Bavaria.
47320
Current bid125 SEK
2d 14h
Stegpall, läderklädda trappsteg/krom, AWAB.
46833
Current bid400 SEK
2d 14h
Fotografier på skådespelare, filminspelningar m.m, ett parti, bl.a Mel Gibson, Tom Cruise och Michael J. Fox.
47322
Current bid300 SEK
2d 14h
Auktionskataloger m.m, 16 st, bl.a Bruun Rasmussen och Stockholms Auktionsverk.
47323
Starting bid100 SEK
2d 14h
Tavlor, 3 st, olika konstnärer och tekniker, bl.a originaletsning av My EKlund, signerad.
47324
Current bid100 SEK
2d 14h
Ljusstakar, 3 st, bl. a. "Luma".
46475
Current bid350 SEK
2d 14h
Smyckestavla, sammet/träram.
47326
Smyckestavla, sammet/träram.
Current bid100 SEK
2d 14h
Jean-Michel Folon, "Seoul", tryck, signerad i trycket.
47327
Starting bid100 SEK
2d 14h
Oidentifierad konstnär, fruktstilleben, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1926.
47328
Starting bid100 SEK
2d 15h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, otydligt signerad,
47329
Starting bid100 SEK
2d 15h
Bill Greitans, litografi 6/40, signerad.
47330
Starting bid100 SEK
2d 15h
Grafik och akvarell, 7+1 st, olika konstnärer och tekniker, signerade, bl.a Imre Anthony och Elisabeth Nyman.
47332
Current bid100 SEK
2d 15h
Tintin, seriealbum, 23 st, Hergé, 1 album första upplaga (Blå Lotus).
47333
Current bid800 SEK
Est2,500 SEK
2d 15h
Tintin, seriealbum, 8 st, Hergé, 1 album första upplaga (Tintin i Kongo).
47334
Current bid400 SEK
Est1,000 SEK
2d 15h
Högtalare, ett par, Luxor, teak/kromad benställning, 1900-talets andra hälft.
47335
Current bid250 SEK
2d 15h
Crescent, damcykel, 26 tum, 4-växlad.
47336
Current bid400 SEK
4d 13h
Fjärilar m.m, taxidermi, ett parti, i trälådor.
47337
Current bid400 SEK
4d 13h
Gunnar Kanevad, ljusstakar, 5 st, bemålat trä.
47338
Current bid500 SEK
4d 13h
Böcker, 21 st, helfranska band, bl.a Rudyard Kipling och Esaias Tegner.
47339
Current bid100 SEK
4d 13h
Skulptur, häst, brons, replika.
47340
Current bid150 SEK
4d 13h
Assietter, 6+6 st, keramik, " Röd rubin", Arthur Percy och "Neapel", Upsala Ekeby/Gefle.
47341
Current bid125 SEK
4d 13h
Assietter, 6 st, porslin, "Gripsholm", Rörstrand, 1900-tal.
47342
Current bid150 SEK
4d 13h
Matservis, 61 delar, porslin, 1800/1900-tal.
47343
Current bid175 SEK
4d 13h
Soffbord, teak, "Frisco", Folke Ohlsson, Bra Bohag, Tingströms, 1950/60-tal.
47345
Current bid150 SEK
4d 13h
Skrivbord, teakfaner, Gunnar Nielsen, Tibegaard, Danmark, 1950/60-tal.
47346
Current bid150 SEK
4d 13h
Matbord med 2 iläggsskivor och 1 låda, valnöt, Förenade Möbelfabrikerna, Linköping, 1900-talets mitt.
47347
Current bid100 SEK
4d 13h
Ring, guld 14k.
47348
Ring, guld 14k.
Current bid550 SEK
4d 13h
Ring, guld 18k, 1943.
47349
Ring, guld 18k, 1943.
Current bid1,500 SEK
4d 13h
Ring, guld 18k.
47350
Ring, guld 18k.
Current bid1,600 SEK
4d 13h
Ring, guld 18k, 1943.
47351
Ring, guld 18k, 1943.
Current bid1,600 SEK
4d 13h
Ring, guld 18k.
47352
Ring, guld 18k.
Current bid1,600 SEK