Shortest time left
47303
Sällskapsspel, 12 st, bl.a Trivial Pursuit.
Current bid100 SEK
47304
Radiostyrda bilar och modellbyggsatser, ett parti.
Current bid100 SEK
47305
Matservis, 20 delar, flintgods, ''Gonggong'', Gustavsberg.
Starting bid100 SEK
47306
Sällskapsspel, 8 st, bl.a Euroversal.
Starting bid100 SEK
47307
Knivställ, plast, ''Voodoo'', Raffaele Iannello.
Current bid100 SEK
47308
Spel till Playstation, handkontroll m.m, ett parti, bl.a Guitar Hero.
Current bid100 SEK
47309
Kassettband, ett parti, blandat obegagnat och begagnat.
Current bid125 SEK
47310
My Little Pony, hästar, stall m.m, ett parti.
Current bid450 SEK
47311
Fasan, taxidermi.
Current bid650 SEK
47312
BARBIE, ett parti, 4 dockor, bil m.m, bl.a Mattel.
Current bid350 SEK
47313
Telefon, Nalle Puh, plast, Disney.
Starting bid100 SEK
47314
Telefon, Musse Pigg, plast, Disney, 1997.
Current bid150 SEK
47315
Böcker, 4 st, ''Jag farbror Joakim'', ''Jag Kalle Anka'', ''Walt Disney Från Musse Pigg till Disneyland'', Hemmets Jourrnal.
Current bid150 SEK
47316
Bilbanor, 2 st, bl.a "Club Circuit", Scalextric.
Current bid175 SEK
47317
Frimärkessamling, ett parti.
Current bid100 SEK
47318
Postfriska frimärken, ca. 3000 st, svenska.
Current bid950 SEK
47319
Kannor, skålar, m.m, ett parti, koppar.
Current bid250 SEK
47320
Matservis, 52 delar, porslin, Thomas, Bavaria.
Current bid125 SEK
46833
Stegpall, läderklädda trappsteg/krom, AWAB.
Current bid400 SEK
47322
Fotografier på skådespelare, filminspelningar m.m, ett parti, bl.a Mel Gibson, Tom Cruise och Michael J. Fox.
Current bid300 SEK
47323
Auktionskataloger m.m, 16 st, bl.a Bruun Rasmussen och Stockholms Auktionsverk.
Starting bid100 SEK
47324
Tavlor, 3 st, olika konstnärer och tekniker, bl.a originaletsning av My EKlund, signerad.
Current bid100 SEK
46475
Ljusstakar, 3 st, bl. a. "Luma".
Current bid350 SEK
47326
Smyckestavla, sammet/träram.
Current bid100 SEK
47327
Jean-Michel Folon, "Seoul", tryck, signerad i trycket.
Starting bid100 SEK
47328
Oidentifierad konstnär, fruktstilleben, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1926.
Starting bid100 SEK
47329
Oidentifierad konstnär, olja på duk, otydligt signerad,
Starting bid100 SEK
47330
Bill Greitans, litografi 6/40, signerad.
Starting bid100 SEK
47332
Grafik och akvarell, 7+1 st, olika konstnärer och tekniker, signerade, bl.a Imre Anthony och Elisabeth Nyman.
Current bid100 SEK
47333
Tintin, seriealbum, 23 st, Hergé, 1 album första upplaga (Blå Lotus).
Current bid800 SEK
Est2,500 SEK
47334
Tintin, seriealbum, 8 st, Hergé, 1 album första upplaga (Tintin i Kongo).
Current bid400 SEK
Est1,000 SEK
47335
Högtalare, ett par, Luxor, teak/kromad benställning, 1900-talets andra hälft.
Current bid250 SEK
47336
Crescent, damcykel, 26 tum, 4-växlad.
Current bid400 SEK
47337
Fjärilar m.m, taxidermi, ett parti, i trälådor.
Current bid400 SEK
47338
Gunnar Kanevad, ljusstakar, 5 st, bemålat trä.
Current bid500 SEK
47339
Böcker, 21 st, helfranska band, bl.a Rudyard Kipling och Esaias Tegner.
Current bid100 SEK
47340
Skulptur, häst, brons, replika.
Current bid150 SEK
47341
Assietter, 6+6 st, keramik, " Röd rubin", Arthur Percy och "Neapel", Upsala Ekeby/Gefle.
Current bid125 SEK
47342
Assietter, 6 st, porslin, "Gripsholm", Rörstrand, 1900-tal.
Current bid150 SEK
47343
Matservis, 61 delar, porslin, 1800/1900-tal.
Current bid175 SEK
47345
Soffbord, teak, "Frisco", Folke Ohlsson, Bra Bohag, Tingströms, 1950/60-tal.
Current bid150 SEK
47346
Skrivbord, teakfaner, Gunnar Nielsen, Tibegaard, Danmark, 1950/60-tal.
Current bid150 SEK
47347
Matbord med 2 iläggsskivor och 1 låda, valnöt, Förenade Möbelfabrikerna, Linköping, 1900-talets mitt.
Current bid100 SEK
47348
Ring, guld 14k.
Current bid550 SEK
47349
Ring, guld 18k, 1943.
Current bid1,500 SEK
47350
Ring, guld 18k.
Current bid1,600 SEK
47351
Ring, guld 18k, 1943.
Current bid1,600 SEK
47352
Ring, guld 18k.
Current bid1,600 SEK