Shortest time left
47254
Parti dukar, m.m.
Current bid100 SEK
47255
Mat- och kaffeservis, 59 delar, stengods, Karelia, Arabia, Finland.
Current bid600 SEK
47256
Sylvanian Family, figurer, fordon och hus, 20 delar.
Current bid400 SEK
47257
Vägglampor, ett par, vita, "Valencia", Markslöjd.
Current bid200 SEK
47258
Kalle Anka & Co, serietidningar, årgång 1969, komplett.
Current bid175 SEK
47259
Ljusstakar, 3 st, trä.
Current bid200 SEK
47260
Hemmabiosystem, 7 delar, Pioneer XV-DV313.
Current bid250 SEK
47261
Adventsljusstake, Luciatåg, trä, design Sten Bengtsson, Hooks Mekaniska, 1970-tal.
Current bid200 SEK
47262
Julpynt, ett parti.
Current bid125 SEK
47263
Adventsljusstakar, 3 st, metall/plast, bl.a Bright Lightning.
Current bid125 SEK
47264
Adventsljusstakar, 3 st, trä, bl.a Hooks.
Starting bid100 SEK
47265
Adventsljusstakar, 3 st, trä.
Starting bid100 SEK
47266
Julpynt, ett parti.
Current bid150 SEK
47267
Matservis, 56 delar, porslin, "Avignon", Pirkenhammer.
Current bid150 SEK
47268
Julpynt, ett parti.
Current bid125 SEK
47269
Rödvins- och vitvinsglas, 12+12 st, "Studio", Aida.
Current bid175 SEK
47270
Tallrikar, assietter, dricksglas, 12+12+12 st, porslin/glas, "Studio", Aida.
Current bid225 SEK
47271
Signe Persson-Melin, vin och snapsglas, 10+11 st, "Merlin", Boda.
Current bid175 SEK
47272
Taklampa, muranoglas/mässing.
Current bid100 SEK
47273
Taklampa, glas/mässing.
Current bid350 SEK
47274
Nils Landberg, glasservis, 55 delar, "Gustav II Adolf", Orrefors.
Current bid300 SEK
47275
Symaskin, Singer.
Current bid100 SEK
47276
Edith Gert, stilleben, olja på duk, signerad.
Current bid100 SEK
47277
Barstolar och bord, 5 delar, höj/sänkbara, snurrbara, olika material.
Starting bid100 SEK
47278
Sybord och byrå, trä, intarsia skiva på byrå.
Current bid150 SEK
47279
Bonad och mattor, 1+2 st, flossa.
Starting bid100 SEK
46477
Kaffeservis, 12 delar, porslin, ''Blå Blomst'', Royal Copenhagen.
Current bid125 SEK
47281
Snurrfåtölj med fotpall, textil/trä.
Current bid175 SEK
47282
Matta, ull, handknuten, Pakistan.
Current bid125 SEK
47283
Oidentifierad konstnär, olja på duk, osignerad.
Current bid175 SEK
47284
Fårskinnsjacka, storlek 40.
Current bid175 SEK
47285
Garn och tråd, ett parti, bl.a DMC och Hayfield.
Current bid250 SEK
47286
Snowracer, Stiga Super GT, metall/plast.
Current bid150 SEK
47287
Skolplansch, litografiskt tryck, Centraltryckeriet Stockholm, 1900-talets första hälft.
Current bid100 SEK
47288
Kendo/Shinaisvärd, 3 st, bambu.
Current bid100 SEK
47289
Tandberg, förstärkare, TR 1000, och ett par högtalare, TL 5010.
Current bid225 SEK
47291
Indisk matta, s.k. dhurrie, bomull, handknuten.
Starting bid100 SEK
47292
Carsten Jörgensen, "Naoko", tekanna, metall, Bodum.
Current bid175 SEK
47293
Pluntor, 3 st, i fodral, 1900-talets tredje kvartal.
Starting bid100 SEK
47294
Telefon, plast, Telcer, Italien, 1900-talets senare del.
Current bid100 SEK
47295
Flaskschatull, trä.
Starting bid100 SEK
47296
Alberto Álvarez, fotografi, ''The Ice No. 6'' ur serien ''Iceland, A Closer Look'', monogramsignerad.
Current bid400 SEK
47297
Alberto Álvarez, fotografi, ''The Land No. 1'' ur serien ''Iceland, A Closer Look'', monogramsignerad.
Current bid100 SEK
47298
Alberto Álvarez, fotografi, ''Organic No. 1'' ur serien ''Iceland, A Closer Look'', monogramsignerad.
Current bid100 SEK
47299
Alberto Álvarez, fotografi, ''Down Town'', monogramsignerad.
Current bid175 SEK
47300
Pussel, 11 st, bl.a Ravensburger.
Current bid100 SEK
47301
Bestickservisdelar, 18 st, plast/rostfritt stål 18/10, Eme Inox, Italien.
Current bid100 SEK
47302
Jonas Grundell, ljusstake, trä, ''Nordic Light'', Design House Stockholm.
Current bid350 SEK