1
2d 15h
Alberto Álvarez, fotografi, ''The Ice No. 6'' ur serien ''Iceland, A Closer Look'', monogramsignerad.
47296
Current bid400 SEK
2d 15h
Alberto Álvarez, fotografi, ''The Land No. 1'' ur serien ''Iceland, A Closer Look'', monogramsignerad.
47297
Current bid100 SEK
2d 15h
Alberto Álvarez, fotografi, ''Organic No. 1'' ur serien ''Iceland, A Closer Look'', monogramsignerad.
47298
Current bid100 SEK
2d 15h
Alberto Álvarez, fotografi, ''Down Town'', monogramsignerad.
47299
Current bid175 SEK
2d 16h
Böcker, 4 st, ''Jag farbror Joakim'', ''Jag Kalle Anka'', ''Walt Disney Från Musse Pigg till Disneyland'', Hemmets Jourrnal.
47315
Current bid150 SEK
2d 16h
Fotografier på skådespelare, filminspelningar m.m, ett parti, bl.a Mel Gibson, Tom Cruise och Michael J. Fox.
47322
Current bid300 SEK
2d 16h
Auktionskataloger m.m, 16 st, bl.a Bruun Rasmussen och Stockholms Auktionsverk.
47323
Starting bid100 SEK
2d 16h
Tintin, seriealbum, 23 st, Hergé, 1 album första upplaga (Blå Lotus).
47333
Current bid800 SEK
Est2,500 SEK
2d 16h
Tintin, seriealbum, 8 st, Hergé, 1 album första upplaga (Tintin i Kongo).
47334
Current bid400 SEK
Est1,000 SEK
4d 14h
Böcker, 21 st, helfranska band, bl.a Rudyard Kipling och Esaias Tegner.
47339
Current bid100 SEK
4d 16h
Fotografier på skådespelare och stills, ett parti, 1950/60-tal.
47392
Current bid100 SEK
6d 15h
Kameror, 2 st, med tillbehör, Lumix Panasonic DMC-TZ100 och DMC-TZ70.
47451
Current bid100 SEK
9d 15h
ABBA The Photo Book, bok med CD, Max Ström Bokförlag.
47474
Starting bid100 SEK
9d 16h
Fotoram, mässing, Jugend.
47506
Fotoram, mässing, Jugend.
Current bid200 SEK