1
1d 10h
Barstolar och bord, 5 delar, höj/sänkbara, snurrbara, olika material.
47277
Starting bid100 SEK
1d 10h
Sybord och byrå,  trä, intarsia skiva på byrå.
47278
Current bid300 SEK
1d 10h
Snurrfåtölj med fotpall, textil/trä.
47281
Current bid175 SEK
1d 11h
Stegpall, läderklädda trappsteg/krom, AWAB.
46833
Current bid400 SEK
1d 11h
Smyckestavla, sammet/träram.
47326
Smyckestavla, sammet/träram.
Current bid100 SEK
3d 9h
Soffbord, teak, "Frisco", Folke Ohlsson, Bra Bohag, Tingströms, 1950/60-tal.
47345
Current bid150 SEK
3d 9h
Skrivbord, teakfaner, Gunnar Nielsen, Tibegaard, Danmark, 1950/60-tal.
47346
Current bid150 SEK
3d 9h
Matbord med 2 iläggsskivor och 1 låda, valnöt, Förenade Möbelfabrikerna, Linköping, 1900-talets mitt.
47347
Current bid100 SEK
3d 10h
Stolar, 4 st, valnöt/textil, 1900-tal.
47359
Starting bid100 SEK
3d 10h
Soffbord, åttakantigt, rotting/glas.
47361
Starting bid100 SEK
3d 10h
Fåtöljer på hjul, Chesterfield-modell, ett par, skinn, 1900-talets andra hälft, England.
47363
Current bid600 SEK
3d 10h
Arkivskåp, 12 lådor, furu, 1900-tal.
47364
Current bid650 SEK
3d 10h
Arbetsbänk, trä.
47366
Arbetsbänk, trä.
Starting bid100 SEK
3d 10h
Klädskåp, furu, 1900-tal.
47367
Klädskåp, furu, 1900-tal.
Current bid100 SEK
3d 10h
Bokhylla, valnöt.
47371
Bokhylla, valnöt.
Current bid100 SEK
3d 10h
Byrå, 3 lådor, trä.
47372
Byrå, 3 lådor, trä.
Current bid100 SEK
3d 10h
Carl Malmsten, "Talavid", karmstol, björk, stoppad sits, Vaggeryds Möbelfabrik.
47373
Current bid350 SEK
3d 10h
Stolar, 2 st, Bauhaus-stil, rotting/trä/krom.
47374
Current bid100 SEK
3d 10h
Slagbord, trä.
47376
Slagbord, trä.
Current bid125 SEK
3d 10h
Soffbord på hjul, glas/krom.
47379
Soffbord på hjul, glas/krom.
Current bid200 SEK
3d 10h
Fåtölj, skinn/krom, efter Mies Van Der Rohe samtida.
47380
Current bid400 SEK
3d 10h
Avlastnings/sidobord, betsad trä.
47385
Current bid100 SEK
5d 10h
Gnistskydd, mässing och förzinkad botten, 1900-tal.
47449
Current bid250 SEK
5d 10h
Damejeanner och flaskor, 4 delar, glas.
47450
Current bid100 SEK
8d 10h
Byrå, 6 lådor, trä/glas.
47452
Byrå, 6 lådor, trä/glas.
Starting bid100 SEK
8d 10h
Bokhylla, Niels Gammelgaard, "Enetri", IKEA, 2000-tal.
47453
Current bid150 SEK
8d 10h
Stolar, ett par, galvaniserad stål.
47454
Current bid100 SEK
8d 10h
Stolar, 4 st, David Rosén, "Futura", teak.
47455
Current bid100 SEK
8d 11h
Lagerhylla, 2 sektioner.
47514
Lagerhylla, 2 sektioner.
Current bid650 SEK
9d 9h
Fåtölj och fotpall, skinn/trä, replika, samtida.
47528
Current bid2,500 SEK
Est4,000 SEK
9d 9h
Arne Jacobsen, "Sjuan", skrivbordsstol, skinn/krom, Fritz Hansen, Danmark.
47530
Current bid3,500 SEK
Est6,000 SEK
9d 9h
Herrbetjänt, betsad trä, hjultrissor, 1900-talets andra hälft.
47532
Current bid100 SEK
9d 9h
Herrbetjänt, betsad trä, Brevetatto, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft.
47534
Current bid100 SEK
9d 10h
Serveringsvagn, kromad stomme, hyllplan i jakarandaimitation, 1900-talets andra hälft.
47536
Starting bid100 SEK
9d 10h
Salongsbord, skiva i rotfanér, svärtad dekor, kopplade ben, nyrenässans, sent 1800-tal.
47543
Starting bid100 SEK
9d 10h
Tvättställ med handdukshållare, bemålad plåt, 1900-talets första del.
47545
Current bid125 SEK
9d 10h
Etagebord med låda, bemålat trä, 3 plan, svarvade ben, 1900-tal.
47547
Starting bid100 SEK
9d 10h
Klaffbord med låda, avlutad furu, 1800/1900-tal.
47549
Starting bid100 SEK
9d 10h
Byrå, rokokostil, 2 lådor,
 fanerad med intarsia, stenskiva, 1900-tal.
47557
Byrå, rokokostil, 2 lådor, fanerad med intarsia, stenskiva, 1900-tal.
Current bid100 SEK
9d 10h
Bänk, trä.
47562
Bänk, trä.
Starting bid100 SEK