1
9h 34m
Hatthylla, Essem-hyllan.
46046
Hatthylla, Essem-hyllan.
Current bid100 SEK
9h 41m
Soffa, sengustaviansk, 1800-talets första hälft.
46051
Current bid100 SEK
10h 05m
Byrå, 7-lådor, avlutad furu, 1800/1900-tal.
46067
Current bid450 SEK
10h 14m
Matbord, Perstorp, utdragbart.
46073
Current bid250 SEK
10h 17m
Emmafåtölj, 1900-tal.
46075
Emmafåtölj, 1900-tal.
Current bid100 SEK
10h 31m
Hatthylla, trä/mässing, Essem-hyllan.
46084
Current bid100 SEK
10h 41m
Konsoler, 3 st, trä, samtida.
46092
Konsoler, 3 st, trä, samtida.
Current bid200 SEK
10h 44m
Konsoler, ett par, trä, samtida.
46094
Current bid200 SEK
10h 53m
Vedkorg, metall/trä.
46101
Vedkorg, metall/trä.
Current bid225 SEK
2d 10h
Klädhängare med 4 krokar, trä, "Halifax", Novasolo.
46168
Current bid100 SEK
5d 10h
Gungstolar, ett par, järn.
46188
Gungstolar, ett par, järn.
Current bid150 SEK
5d 11h
46196
Starting bid100 SEK
5d 11h
Fåtölj, trä/skinn, 1960/70-tal.
46199
Current bid100 SEK
5d 11h
Fåtölj, Ägget-modell, ställbar, skinn/metall, samtida.
46201
Current bid2,600 SEK
Est3,000 SEK
5d 11h
Cd-ställ, 2 st, metall.
46204
Cd-ställ, 2 st, metall.
Starting bid100 SEK
5d 11h
Klädhängare, trä.
46205
Klädhängare, trä.
Starting bid100 SEK
5d 11h
Arne Wahl Iversen, hallbyrå, teakfaner, "Varié", IKEA, 1960-tal.
46218
Current bid125 SEK
5d 11h
Kista, metall/trä, 1900-tal.
46224
Kista, metall/trä, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
5d 12h
"Flit", skrivbordsstol, barn, galon/metall, 1900-talets mitt.
46256
Starting bid100 SEK
5d 12h
Stolar, ett par, Karl Johan-stil, trä/textil.
46262
Starting bid100 SEK
5d 12h
Stolar, ett par, trä, allmoge, 1800/1900-tal.
46264
Current bid100 SEK
5d 12h
Byrå, 4 lådor, björk.
46267
Byrå, 4 lådor, björk.
Starting bid100 SEK
5d 12h
Pottskåp, trä, 1800/1900-tal.
46268
Pottskåp, trä, 1800/1900-tal.
Starting bid100 SEK
5d 12h
Väggskåp med låda, trä, 1800/1900-tal.
46271
Current bid100 SEK
5d 13h
Arbetsbänk, 8 lådor, trä.
46274
Arbetsbänk, 8 lådor, trä.
Starting bid100 SEK
5d 13h
Toalettbord, 3 lådor, spegel med vippfunktion,  mahogny, intarsia,1900-tal.
46286
Current bid150 SEK
5d 13h
Soffbord, rosa marmor, 1980-tal.
44577
Starting bid100 SEK
7d 11h
Fladdermusfåtölj, 1900/2000-tal, metall/konstmaterial.
46323
Starting bid100 SEK
7d 11h
Hatthylla, mässing/teak, "SM-hyllan", Skoglunds metallgjuteri, Anderstorp.
46325
Current bid600 SEK
7d 11h
Stol, trä/rotting/krom, Bauhaus-modell, Italien.
46326
Current bid125 SEK
7d 11h
Karin Mobring., safaristolar, 4 st, furu/canvas, "Diana", IKEA, 1970-tal.
46333
Current bid450 SEK
7d 11h
Skohylla, trä/metall, Oscarssons Möbel, Småland.
46334
Current bid100 SEK
7d 11h
Pallar, ett par, läder/metall, "Havanna", Swedese.
46336
Current bid500 SEK
7d 11h
Stilbyrå med marmorskiva, 2 lådor.
46338
Current bid125 SEK
7d 11h
Fåtölj, lackad bok/textil, Fogia Collection, 2000-tal.
46339
Starting bid100 SEK
7d 11h
46341
Current bid100 SEK
7d 11h
Arne Jacobsen, stolar, 4 st, teakfaner/metall, "T-stolen", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal.
46345
Current bid1,200 SEK
7d 11h
Clubfåtöljer, ett par skinn, furninova.
46348
Current bid300 SEK
7d 11h
Kista, trä, 1900-tal.
46353
Kista, trä, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
7d 11h
Spegel, glas/trä, venetiansk stil.
46355
Starting bid100 SEK
7d 12h
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46357
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Current bid450 SEK
7d 12h
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46358
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Current bid550 SEK
7d 12h
Stolar, 4 st, metall/galon, Nowy Styl.
46359
Starting bid100 SEK
7d 12h
Stolar, 4 st, metall, klädda sitsar, Origlia, Italien.
46360
Starting bid100 SEK
7d 12h
Väggskåp, bemålat trä/glas, 1900-tal.
46361
Starting bid100 SEK
7d 12h
Pelarbord/Sybord, med låda, trä.
46362
Starting bid100 SEK
7d 12h
Karin Tyrefors, skåp med 3 lådor, Alfa, Fröseke Form, 1988, samt spegel, trä.
46363
Current bid225 SEK
7d 12h
Halllbyrå, teak, skiva i svart marmor, Fröseke, Nybrofabriken.
46365
Current bid550 SEK