1
3h 17m
Madeleine Pyk, "Ryttarstatyn", litografi nr 131/150, signerad.
47231
Current bid2,500 SEK
3h 39m
Ardy Strüwer, "Dreamflower", olja på duk uppfodrad på pannå, signerad, daterad 1995.
47246
Current bid300 SEK
3h 41m
Ingegerd Linder, olja på duk, signerad.
47247
Current bid125 SEK
3d 2h
Edith Gert, stilleben, olja på duk, signerad.
47276
Current bid100 SEK
3d 2h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, osignerad.
47283
Current bid175 SEK
3d 2h
Skolplansch, litografiskt tryck, Centraltryckeriet Stockholm, 1900-talets första hälft.
47287
Current bid100 SEK
3d 2h
Alberto Álvarez, fotografi, ''The Ice No. 6'' ur serien ''Iceland, A Closer Look'', monogramsignerad.
47296
Current bid400 SEK
3d 2h
Alberto Álvarez, fotografi, ''The Land No. 1'' ur serien ''Iceland, A Closer Look'', monogramsignerad.
47297
Current bid100 SEK
3d 2h
Alberto Álvarez, fotografi, ''Organic No. 1'' ur serien ''Iceland, A Closer Look'', monogramsignerad.
47298
Current bid100 SEK
3d 2h
Alberto Álvarez, fotografi, ''Down Town'', monogramsignerad.
47299
Current bid175 SEK
3d 3h
Tavlor, 3 st, olika konstnärer och tekniker, bl.a originaletsning av My EKlund, signerad.
47324
Current bid100 SEK
3d 3h
Jean-Michel Folon, "Seoul", tryck, signerad i trycket.
47327
Starting bid100 SEK
3d 3h
Oidentifierad konstnär, fruktstilleben, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1926.
47328
Starting bid100 SEK
3d 3h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, otydligt signerad,
47329
Starting bid100 SEK
3d 3h
Bill Greitans, litografi 6/40, signerad.
47330
Starting bid100 SEK
3d 3h
Grafik och akvarell, 7+1 st, olika konstnärer och tekniker, signerade, bl.a Imre Anthony och Elisabeth Nyman.
47332
Current bid100 SEK
5d 2h
Max Walter Svanberg, litografi 11/150, signerad.
47382
Current bid1,400 SEK
5d 2h
Max Walter Svanberg, etsning 86/109, signerad.
47383
Current bid100 SEK
5d 3h
Foton, 3 st, Stockholmsmotiv, inramade.
47394
Starting bid100 SEK
5d 3h
Tryck, 3 st, "Orientexpressen", inramade, samtida.
47395
Starting bid100 SEK
5d 3h
Max Walter Svanberg, etsning 30/50, signerad, daterad 65.
47396
Current bid100 SEK
5d 3h
Konstaffisch, ''Borstahusens Konstförening Picasso, Landskrona Konsthall 1973'', litografi nr. 630/2000.
47397
Current bid100 SEK
5d 3h
Sigfrid Bengtsson, teckningar, 2 st, blyerts, signerade.
47398
Starting bid100 SEK
5d 3h
Bo Hultén, ''Mutatio Imagiionis'', litografi nr. 273/375, oramad, signerad, daterad 1978.
47399
Current bid350 SEK
7d 1h
Ulf Onsberg, litografi 35/250, signerad.
47414
Current bid100 SEK
7d 1h
Ingegerd Linder, olja på duk, Simrishamnsmotiv, signerad.
47415
Starting bid100 SEK
7d 1h
47417
Current bid100 SEK
7d 2h
47418
Starting bid100 SEK
7d 2h
Theddy Skog, ''Kattgränd, Stockholm'', etsning,  signerad.
47435
Starting bid100 SEK
10d 2h
Anita Nilsson, ''Tvillingelefanter'',  olja på duk, signerad, daterad 1970.
47495
Current bid100 SEK
10d 2h
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad.
47497
Current bid100 SEK
10d 2h
Sigfrid Bengtsson, ''Gammal Bondgård'', olja på pannå, signerad, daterad 1961.
47498
Starting bid100 SEK
10d 2h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad.
47500
Starting bid100 SEK
10d 2h
Stig Fyrig, litografi nr. 123/250, signerad, daterad 1991.
47501
Starting bid100 SEK
10d 2h
Lennart Olausson, ''Liv 2'', etsning nr. 15/100, signerad.
47502
Current bid125 SEK