1
8h 11m
Bengt Hultberg, litografi, nr. 109/200, signerad.
46069
Starting bid100 SEK
2d 7h
Anders Fogelin, litografi, provtryck, signerad.
46118
Current bid100 SEK
2d 7h
46119
Current bid100 SEK
2d 7h
Yasse Tabuchi, litografi nr 665/2500, signerad.
46121
Current bid100 SEK
2d 7h
Ahlbert Stanlaws, olja på pannå, signerad.
46122
Starting bid100 SEK
2d 7h
Erik Malmqvist, "Jonstorpstrakten, Skåne", olja på pannå, signerad, daterad 1950.
46124
Starting bid100 SEK
2d 8h
Karta över Skandinavien, Johann Baptistae Homanni, Scandinavia complectens Sueciae, Daniae, Norvegiae Regna.
46139
Current bid350 SEK
2d 8h
Curt Hillfon litografi 84/140, signerad.
45510
Current bid150 SEK
2d 8h
Oidentfierad konstnär, pastell, otydligt signerad.
46163
Current bid100 SEK
2d 8h
Väggprydnad, målad metall.
46164
Väggprydnad, målad metall.
Current bid100 SEK
5d 8h
Oidentifierad konstnär, teckningar, 2 st, signerade -1911.
46174
Current bid100 SEK
5d 8h
Arne Ljung, "H55", litografier, 6 st, numrerade 152/200, signerade.
46176
Starting bid100 SEK
5d 8h
Ove Olson, litografi nr 36/250, signerad, daterad -72.
46178
Starting bid100 SEK
5d 8h
Max Gregor Carlsson, litografi nr 241/300, signerad, daterad 74.
46181
Starting bid100 SEK
5d 8h
Lennart Rosensohn, Man vid symaskin, etsning nr 37/75, signerad.
46182
Starting bid100 SEK
5d 8h
Sören Brynielsson, litografi nr 166/250, signerad, daterad 1982.
46184
Starting bid100 SEK
5d 8h
Jordi Arkö, litografi nr 156/300, signerad, daterad 83.
46186
Starting bid100 SEK
5d 8h
Carin Baekmarck, "Pilar vid märgelgraven", litografi nr 10/180, signerad.
46189
Current bid100 SEK
5d 8h
Leif Olausson, etsning nr 20/200, signerad, daterad -87.
46190
Starting bid100 SEK
5d 9h
Jonas Weikel, akryl och sand på duk, signerad a tergo, daterad -17.
46210
Current bid300 SEK
5d 9h
46211
Current bid100 SEK
5d 9h
Väggbonad, "Ystad", textil/träram.
46213
Current bid100 SEK
5d 9h
Peter Dahl, "Anna och Anna", affisch, Ljungsjögårdens Förlag.
46231
Current bid100 SEK
5d 10h
Christel Jonsson, "Porten", litografi, provtryck, signerad.
46234
Starting bid100 SEK
5d 10h
Sven Åke Svenson, originalträsnitt nr 63/250, signerad, daterad 1985.
46236
Starting bid100 SEK
5d 10h
Hasse Andersson, "Gåsaloppet", litografi nr 230/250, signerad.
46238
Current bid100 SEK
5d 10h
Sven Göran Svensson, olja på duk, signerad S-G-SON.
46244
Current bid100 SEK
5d 10h
Sven Erik Höjland, olja på duk, signerad.
46250
Current bid100 SEK
7d 8h
Jules Schyl, olja på pannå, signerad a tergo, daterad juni 1957.
46309
Current bid1,200 SEK
Est2,500 SEK
7d 8h
46312
Starting bid100 SEK
7d 8h
Nils Zetterberg, litografi nr 191/360, signerad, daterad 1979.
46313
Starting bid100 SEK
7d 9h
Axel Olsson, litografi nr 189/260, signerad
46315
Starting bid100 SEK
7d 9h
Jussi Taipaleenmäki, "Stenbrottstrand", litografi nr 128/210, signerad.
46316
Current bid100 SEK
7d 9h
Jussi Taipaleenmäki, litografi nr 190/190, signerad.
46317
Current bid100 SEK
7d 9h
Ulrica Hydman Vallien, tryck, 2 st.
46318
Current bid100 SEK
7d 9h
Edvin Axelsson, olja på duk, signerad.
46322
Starting bid100 SEK
7d 9h
Gaston Smidt, etsning, ''Prins Eugens Kvarn'', osignerad.
46324
Starting bid100 SEK
7d 9h
Hugo Zuhr, litografi nr. 219/255, signerad.
46327
Starting bid100 SEK
7d 9h
Hugo Zuhr, litografi H.C., signerad.
46328
Starting bid100 SEK
7d 9h
Carsten Vammen, olja på pannå, signerad.
46330
Starting bid100 SEK
7d 9h
Juan Cano, blandteknik, signerad.
46331
Starting bid100 SEK
7d 9h
Helmtrud Nyström, färgetsning nr. 69/125,  ''Drömfågel'', signerad, daterad 1983.
46332
Starting bid100 SEK
7d 10h
Eugen Montelin, litografi nr 31/99, signerad samt signerad i trycket.
46368
Starting bid100 SEK
7d 10h
Georges Lambert, litografi nr 183/250, signerad.
46369
Starting bid100 SEK
7d 10h
Kjell Lönnå, litografi nr 256/360.
46370
Current bid100 SEK
7d 10h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, möjligen Edward Wollin, otydligt signerad.
46371
Starting bid100 SEK
7d 10h
Gustav Rudberg, litografi nr 83/250, signerad.
46374
Current bid100 SEK
7d 10h
Jan Lundberg, litografi nr 4/200, signerad, daterad -80.
46377
Current bid100 SEK