47428 Poul Henningsen, taklampa, metall, ''PH-5'', Louis Poulsen, Danmark.

47428a_8dd07b6daa06f02_med.jpeg
  • 47428a_8dd07b6daa06f02_sm.jpeg
  • 47428b_8dd07b6db66da1b_sm.jpeg
  • 47428c_8dd07b76bb15c1f_sm.jpeg
  • 47428d_8dd07b76cc98c6f_sm.jpeg
  • 47428e_8dd07b76dc2e75e_sm.jpeg
  • 47428f_8dd07b76eb426d8_sm.jpeg
  • 47428g_8dd07b76f8d7a4c_sm.jpeg
  • 47428h_8dd07b770150ddf_sm.jpeg

  • Condition:Bruksskick. Två bucklor på ytterkanterna, färgbortfall vid en buckla.
  • Dimensions:Diam: 50 cm.

Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK