45702 Oljelampor, 9 st, stengods, "Aladdin", Anne Nilsson, Höganäs, 1980-tal.

45702a_8dce22e3b19d3f2_med.jpeg
  • 45702a_8dce22e3b19d3f2_sm.jpeg
  • 45702b_8dce22e3ca35ab8_sm.jpeg
  • 45702c_8dce22e3e0a2d53_sm.jpeg
  • 45702d_8dce22e627850ed_sm.jpeg

En av lamporna med reklamtext på undersidan (bild).

  • Condition:Bruksskick.
  • Dimensions:Diameter: 10,5 - 15 cm.

Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK