43466 Skärmvägg, 3 delar, rotting, 19/2000-tal.

43637a_8dcbde168a0b8c6_med.jpeg
  • 43637a_8dcbde168a0b8c6_sm.jpeg
  • 43637b_8dcbde168d2185f_sm.jpeg
  • 43637c_8dcbde16901a3dd_sm.jpeg
Höjd: 172 cm. Längd: 3x40 cm. Bruksskick.

    Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK