43240 Gungstol, svart lackerad, 1900-tal.

25a_8dcbde111a281eb_med.jpeg
  • 25a_8dcbde111a281eb_sm.jpeg
  • 25b_8dcbde111d0e6e2_sm.jpeg
  • 25c_8dcbde111fc98e9_sm.jpeg
Höjd: 116 cm. Bredd: 66 cm. Bruksskick.

    Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK