43238 Folke Ohlsson, fåtölj, trä/textil, "Bohus", Dux, 1900-talets andra hälft.

23a_8dcbde1122df6d6_med.jpeg
  • 23a_8dcbde1122df6d6_sm.jpeg
  • 23b_8dcbde1125dc940_sm.jpeg
  • 23c_8dcbde112856a6d_sm.jpeg
  • 23d_8dcbde112bc1969_sm.jpeg
  • 23e_8dcbde112ea2c54_sm.jpeg
Höjd: 97 cm. Bredd: 83 cm. Bruksskick. Skador i textil (se bilder).

    Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK