43231 Drängaskåp med glasdörr, avlutad furu, 1900-tal.

16a_8dcbde0ae09ce05_med.jpeg
  • 16a_8dcbde0ae09ce05_sm.jpeg
  • 16b_8dcbde0ae3f3b83_sm.jpeg
  • 16c_8dcbde0ae69bba9_sm.jpeg
  • 16d_8dcbde0ae9562aa_sm.jpeg
  • 16e_8dcbde0aec6c5a8_sm.jpeg
  • 16f_8dcbde0aef81497_sm.jpeg
  • 16g_8dcbde0af29968e_sm.jpeg
Krön medföljer. Höjd: 165 cm. Längd: 78 cm. Bredd: 55 cm. Bruksskick. Orangrepp.

    Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK