5d 14h
Emaljskylt, "obehöriga ega ej tillträde".
46282
Aktuellt bud300 SEK
5d 14h
46283
Aktuellt bud100 SEK
5d 14h
Mangelkorg och korg.
46284
Mangelkorg och korg.
Aktuellt bud100 SEK
5d 14h
Bordslampor, ett par, trä/metall, Cottex.
46285
Aktuellt bud100 SEK
5d 14h
Toalettbord, 3 lådor, spegel med vippfunktion,  mahogny, intarsia,1900-tal.
46286
Aktuellt bud150 SEK
5d 14h
Espressoservis, 12 delar, glas, Bormioli, Vitrosax Italien.
46287
Aktuellt bud150 SEK
5d 14h
Soffbord, rosa marmor, 1980-tal.
44577
Startbud100 SEK
5d 15h
Luftvämepump, med tillbehör, Mitsubishi.
46289
Startbud100 SEK
5d 15h
Parti julpynt m.m.
46290
Parti julpynt m.m.
Startbud100 SEK
5d 15h
46291
Startbud100 SEK
5d 15h
46292
Aktuellt bud125 SEK
7d 12h
Resegrammofon, "his masters voice" och ett parti stenkakor.
46293
Aktuellt bud100 SEK
7d 12h
Matta, koskinn.
46294
Matta, koskinn.
Startbud100 SEK
7d 12h
Matta, Kina, ull, Nessims.
46295
Matta, Kina, ull, Nessims.
Aktuellt bud350 SEK
7d 12h
Parti textil, 1900-tal.
46296
Parti textil, 1900-tal.
Startbud100 SEK
7d 12h
Kuddar m.m., 4 delar, Mulberry och J.Pansa.
46297
Startbud100 SEK
7d 12h
Matta, Persien, Kordi, ull, IKEA.
46298
Aktuellt bud300 SEK
7d 12h
Parti remmar till åkgräsklippare, obegagnade.
46301
Startbud100 SEK
7d 12h
Parti lakan och spetsar m.m., 1900-tal.
46302
Aktuellt bud100 SEK
7d 12h
Rävskinn, 3 delar.
46303
Rävskinn, 3 delar.
Startbud100 SEK
7d 12h
Matta, ull, Original Kasthall.
46304
Startbud100 SEK
7d 12h
Matta, orientalisk.
46306
Matta, orientalisk.
Aktuellt bud250 SEK
7d 12h
Matta, Kina, ull.
46307
Matta, Kina, ull.
Aktuellt bud100 SEK
7d 12h
Vinylskivor i plastback, 65 delar.
46308
Aktuellt bud125 SEK
7d 12h
Jules Schyl, olja på pannå, signerad a tergo, daterad juni 1957.
46309
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 500 SEK
7d 12h
Fårskinnsrock, Strl.50, Heidens , Danmark.
46310
Aktuellt bud225 SEK
7d 12h
Mockajacka, Strl.36, Jofama.
46311
Mockajacka, Strl.36, Jofama.
Startbud100 SEK
7d 12h
46312
Startbud100 SEK
7d 12h
Nils Zetterberg, litografi nr 191/360, signerad, daterad 1979.
46313
Startbud100 SEK
7d 12h
Taklampa, mässing och porslin, barockstil.
46314
Startbud100 SEK
7d 12h
Axel Olsson, litografi nr 189/260, signerad
46315
Startbud100 SEK
7d 12h
Jussi Taipaleenmäki, "Stenbrottstrand", litografi nr 128/210, signerad.
46316
Aktuellt bud100 SEK
7d 12h
Jussi Taipaleenmäki, litografi nr 190/190, signerad.
46317
Aktuellt bud100 SEK
7d 12h
Ulrica Hydman Vallien, tryck, 2 st.
46318
Aktuellt bud100 SEK
7d 12h
Byggradio, DeWalt.
46319
Byggradio, DeWalt.
Aktuellt bud225 SEK
7d 12h
Kaffeservis, 12 delar, porslin, Krautheim Selb Bavaria, Tyskland.
46320
Aktuellt bud100 SEK
7d 12h
Tandemcykel.
46321
Tandemcykel.
Aktuellt bud500 SEK
7d 12h
Edvin Axelsson, olja på duk, signerad.
46322
Startbud100 SEK
7d 12h
Fladdermusfåtölj, 1900/2000-tal, metall/konstmaterial.
46323
Startbud100 SEK
7d 12h
Gaston Smidt, etsning, ''Prins Eugens Kvarn'', osignerad.
46324
Startbud100 SEK
7d 12h
Hatthylla, mässing/teak, "SM-hyllan", Skoglunds metallgjuteri, Anderstorp.
46325
Aktuellt bud600 SEK
7d 12h
Stol, trä/rotting/krom, Bauhaus-modell, Italien.
46326
Aktuellt bud125 SEK
7d 12h
Hugo Zuhr, litografi nr. 219/255, signerad.
46327
Startbud100 SEK
7d 12h
Hugo Zuhr, litografi H.C., signerad.
46328
Startbud100 SEK
7d 12h
46329
Startbud100 SEK
7d 12h
Carsten Vammen, olja på pannå, signerad.
46330
Startbud100 SEK
7d 13h
Juan Cano, blandteknik, signerad.
46331
Startbud100 SEK
7d 13h
Helmtrud Nyström, färgetsning nr. 69/125,  ''Drömfågel'', signerad, daterad 1983.
46332
Startbud100 SEK