3d 5h
Ring, guld 18k, 1919.
47353
Ring, guld 18k, 1919.
Current bid700 SEK
3d 5h
Ring, guld 23k, 1919.
47354
Ring, guld 23k, 1919.
Current bid3,000 SEK
3d 5h
Ring, örhängen och berlock, 4 delar, guld 18k.
47355
Current bid1,300 SEK
3d 5h
Halsband, guld 18k.
47356
Halsband, guld 18k.
Current bid1,500 SEK
3d 5h
Halsband, guld 18k.
47357
Halsband, guld 18k.
Current bid4,200 SEK
3d 5h
Ring, berlock och örhängen, 4 delar, silver 925.
47358
Current bid150 SEK
3d 5h
Stolar, 4 st, valnöt/textil, 1900-tal.
47359
Starting bid100 SEK
3d 5h
Örhängen, 2 par, guld 18k.
47360
Örhängen, 2 par, guld 18k.
Current bid1,200 SEK
3d 5h
Soffbord, åttakantigt, rotting/glas.
47361
Starting bid100 SEK
3d 5h
Pärlhalsband, 3 st.
47362
Pärlhalsband, 3 st.
Current bid100 SEK
3d 5h
Fåtöljer på hjul, Chesterfield-modell, ett par, skinn, 1900-talets andra hälft, England.
47363
Current bid600 SEK
3d 5h
Arkivskåp, 12 lådor, furu, 1900-tal.
47364
Current bid650 SEK
3d 5h
Matservis, 30 delar, stengods, Studio-line, Rosenthal, Tyskland.
47365
Current bid225 SEK
3d 5h
Arbetsbänk, trä.
47366
Arbetsbänk, trä.
Starting bid100 SEK
3d 5h
Klädskåp, furu, 1900-tal.
47367
Klädskåp, furu, 1900-tal.
Current bid100 SEK
3d 5h
Kaffeservis, 21 delar, stengods, Studio-line, Rosenthal, Tyskland.
47368
Current bid125 SEK
3d 5h
47369
Current bid150 SEK
3d 5h
Snickarbänk, trä, Sjöberg.
47370
Snickarbänk, trä, Sjöberg.
Current bid950 SEK
3d 5h
Bokhylla, valnöt.
47371
Bokhylla, valnöt.
Current bid100 SEK
3d 6h
Byrå, 3 lådor, trä.
47372
Byrå, 3 lådor, trä.
Current bid100 SEK
3d 6h
Carl Malmsten, "Talavid", karmstol, björk, stoppad sits, Vaggeryds Möbelfabrik.
47373
Current bid350 SEK
3d 6h
Stolar, 2 st, Bauhaus-stil, rotting/trä/krom.
47374
Current bid100 SEK
3d 6h
Vinkyl, metall/glas, Klarstein.
47375
Current bid150 SEK
3d 6h
Slagbord, trä.
47376
Slagbord, trä.
Current bid125 SEK
3d 6h
Trädgårdsdekoration, metall.
47377
Trädgårdsdekoration, metall.
Current bid100 SEK
3d 6h
Grovdammsugare, Parkside.
47378
Grovdammsugare, Parkside.
Current bid125 SEK
3d 6h
Soffbord på hjul, glas/krom.
47379
Soffbord på hjul, glas/krom.
Current bid200 SEK
3d 6h
Fåtölj, skinn/krom, efter Mies Van Der Rohe samtida.
47380
Current bid600 SEK
3d 6h
Trumset med tillbehör, bl.a Remo.
47381
Starting bid100 SEK
3d 6h
Max Walter Svanberg, litografi 11/150, signerad.
47382
Current bid1,400 SEK
3d 6h
Max Walter Svanberg, etsning 86/109, signerad.
47383
Current bid100 SEK
3d 6h
Trädgårdsredskap, 11 st.
47384
Trädgårdsredskap, 11 st.
Current bid150 SEK
3d 6h
Avlastnings/sidobord, betsad trä.
47385
Current bid100 SEK
3d 6h
Väggur, empirestil, förgyllt trä.
47386
Current bid100 SEK
3d 6h
Väggur, gustaviansk stil, förgyllt trä.
47387
Current bid100 SEK
3d 6h
47388
Current bid100 SEK
3d 6h
Väggur, gustaviansk stil, förgylld trä.
47389
Current bid100 SEK
3d 6h
Dockusmöbler, ett parti.
47390
Dockusmöbler, ett parti.
Current bid250 SEK
3d 6h
Vattenkokare, rostfritt stål, MIchael Graves, Alessi, Italien.
47391
Current bid350 SEK
3d 6h
Fotografier på skådespelare och stills, ett parti, 1950/60-tal.
47392
Current bid100 SEK
3d 6h
Fleischmann, tågbana, lok m.m, ett parti, bl.a 3 lok.
47393
Current bid550 SEK
3d 6h
Foton, 3 st, Stockholmsmotiv, inramade.
47394
Starting bid100 SEK
3d 6h
Tryck, 3 st, "Orientexpressen", inramade, samtida.
47395
Starting bid100 SEK
3d 6h
Max Walter Svanberg, etsning 30/50, signerad, daterad 65.
47396
Current bid100 SEK
3d 6h
Konstaffisch, ''Borstahusens Konstförening Picasso, Landskrona Konsthall 1973'', litografi nr. 630/2000.
47397
Current bid100 SEK
3d 6h
Sigfrid Bengtsson, teckningar, 2 st, blyerts, signerade.
47398
Starting bid100 SEK
3d 6h
Bo Hultén, ''Mutatio Imagiionis'', litografi nr. 273/375, oramad, signerad, daterad 1978.
47399
Current bid350 SEK
3d 6h
Folke Arström, shaker, nysilver, art deco, GAB, 1930-tal.
47400
Current bid300 SEK