7d 9h
Karin Mobring., safaristolar, 4 st, furu/canvas, "Diana", IKEA, 1970-tal.
46333
Current bid450 SEK
7d 9h
Skohylla, trä/metall, Oscarssons Möbel, Småland.
46334
Current bid100 SEK
7d 9h
AV-reciever, Pioneer VSX-422.
46335
AV-reciever, Pioneer VSX-422.
Starting bid100 SEK
7d 9h
Pallar, ett par, läder/metall, "Havanna", Swedese.
46336
Current bid500 SEK
7d 9h
Jultallrik, fajans, Aluminia, Köpenhamn, Danmark, 1914.
46337
Starting bid100 SEK
7d 9h
Stilbyrå med marmorskiva, 2 lådor.
46338
Current bid125 SEK
7d 9h
Fåtölj, lackad bok/textil, Fogia Collection, 2000-tal.
46339
Starting bid100 SEK
7d 9h
Banbil, plast, Heuer Lancia Texaco, Scalextric.
46340
Starting bid100 SEK
7d 9h
46341
Current bid100 SEK
7d 9h
Leksaksbilar, 4 st, metall, Jet-car de Norev.
46342
Starting bid100 SEK
7d 9h
Golvlampa/gatlykta, smide/glas, 1900-tal.
46343
Current bid150 SEK
7d 9h
Leksaksbilar, 8 st, metall, bl.a Matchbox.
46344
Starting bid100 SEK
7d 9h
Arne Jacobsen, stolar, 4 st, teakfaner/metall, "T-stolen", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal.
46345
Current bid1,200 SEK
7d 9h
Leksaksbilar, 7 st, metall, bl.a Hotwheels.
46346
Starting bid100 SEK
7d 9h
Dynbox, plast.
46347
Dynbox, plast.
Current bid225 SEK
7d 9h
Clubfåtöljer, ett par skinn, furninova.
46348
Current bid300 SEK
7d 9h
Leksaksbilar, 9 st, metall/plast, bl.a Corgi Toys.
46349
Starting bid100 SEK
7d 9h
Snöslunga, Meec Tools.
46350
Snöslunga, Meec Tools.
Current bid225 SEK
7d 9h
Leksaksfordon, 6 st, metall, bl.a Dinky Toys.
46351
Current bid100 SEK
7d 9h
Diverse allmoge, 7 delar, trä.
46352
Starting bid100 SEK
7d 10h
Kista, trä, 1900-tal.
46353
Kista, trä, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
7d 10h
Leksaksbilar, 4 st, metall, Matchbox.
46354
Starting bid100 SEK
7d 10h
Spegel, glas/trä, venetiansk stil.
46355
Starting bid100 SEK
7d 10h
Utomhusbelysning, 3 st, metall, bl.a ''Trieste'', Konst Smide.
46356
Starting bid100 SEK
7d 10h
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46357
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Current bid450 SEK
7d 10h
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46358
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Current bid550 SEK
7d 10h
Stolar, 4 st, metall/galon, Nowy Styl.
46359
Starting bid100 SEK
7d 10h
Stolar, 4 st, metall, klädda sitsar, Origlia, Italien.
46360
Starting bid100 SEK
7d 10h
Väggskåp, bemålat trä/glas, 1900-tal.
46361
Starting bid100 SEK
7d 10h
Pelarbord/Sybord, med låda, trä.
46362
Starting bid100 SEK
7d 10h
Karin Tyrefors, skåp med 3 lådor, Alfa, Fröseke Form, 1988, samt spegel, trä.
46363
Current bid225 SEK
7d 10h
Mattor, 2 st, ull, Gabbeh, bl.a IKEA.
46364
Starting bid100 SEK
7d 10h
Halllbyrå, teak, skiva i svart marmor, Fröseke, Nybrofabriken.
46365
Current bid550 SEK
7d 10h
Jacka, storlek XL, polyester, Snoot 1955.
46366
Starting bid100 SEK
7d 10h
BOSS, rock, polyester, fodrad.
46367
Current bid100 SEK
7d 10h
Eugen Montelin, litografi nr 31/99, signerad samt signerad i trycket.
46368
Starting bid100 SEK
7d 10h
Georges Lambert, litografi nr 183/250, signerad.
46369
Starting bid100 SEK
7d 10h
Kjell Lönnå, litografi nr 256/360.
46370
Current bid100 SEK
7d 10h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, möjligen Edward Wollin, otydligt signerad.
46371
Starting bid100 SEK
7d 10h
Skulptur och trädgårdstomte, keramik/konstmassa, bla. Carl Roos.
44594
Current bid175 SEK
7d 10h
Mona Morales Shildt, skålar, 2 st, glas, Kosta, 1900-tal.
44549
Starting bid100 SEK
7d 10h
Gustav Rudberg, litografi nr 83/250, signerad.
46374
Current bid100 SEK
7d 10h
Figurin, skata, porslin, Lomonsov, Ryssland.
44648
Current bid100 SEK
7d 10h
Handdukar m.m, 11 delar, obegagnade.
44743
Current bid125 SEK
7d 10h
Jan Lundberg, litografi nr 4/200, signerad, daterad -80.
46377
Current bid100 SEK
7d 10h
Peter Matthews, litografi nr 35/50, daterad 72.
46378
Current bid100 SEK
7d 10h
Gallerimatta, Nain, Iran.
46379
Gallerimatta, Nain, Iran.
Current bid400 SEK
7d 10h
Flintlåsgevär.
46380
Flintlåsgevär.
Current bid1,300 SEK