Vinylskivor, 58 st, mest rock
45047
Vinylskivor, 58 st, mest rock
Final bid1,600 SEK
Matta, ull, rölakan.
45046
Matta, ull, rölakan.
Final bid100 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj och fotpall, bok, "Pernilla", Dux.
45043
Final bid3,100 SEK
Hästskor, ett parti, järn.
45045
Hästskor, ett parti, järn.
Final bid100 SEK
Vinylskivor, 74 st, blandat.
45044
Vinylskivor, 74 st, blandat.
Final bid800 SEK
Vinylskivor, 57 st, svensk.
45042
Vinylskivor, 57 st, svensk.
Final bid600 SEK
Matta, ull, maskinvävd.
45040
Matta, ull, maskinvävd.
Final bid2,600 SEK
Hyllsystem, galler, ett parti, IKEA.
45039
Final bid600 SEK
Kyrka med inredning, trä.
45038
Kyrka med inredning, trä.
Final bid300 SEK
Högtalare, ett par, "Prologue 70", Pioneer.
45037
Final bid250 SEK
Saltlampor, 2 st.
45034
Saltlampor, 2 st.
Final bid100 SEK
Stenbordsdukar och bonad, 4 delar.
45033
Final bid125 SEK
Spelbord, ek, nyrenässansstil, 1900-tal.
45032
Final bid600 SEK
Dukar, m.m, ett parti.
45031
Dukar, m.m, ett parti.
Final bid150 SEK
Trälåda, spinneriet, 1900-tal.
45030
Final bid150 SEK
Överkast, virkat.
45029
Överkast, virkat.
Final bid225 SEK
Kista, lackerat trä, 1900-tal.
45028
Final bid150 SEK
Plädar, 2 st, ull.
45027
Plädar, 2 st, ull.
Final bid400 SEK
Handdukar, 18 st, mestadels linne.
45026
Final bid200 SEK
Hoverboard, svart, batteridriven, Smart Balance Wheel model 75852.
45023
Final bid300 SEK
Hanna Brundin, "Oväder", olja på duk, signerad.
44465
Final bid200 SEK
Carl August Carlsson, halslås, silver med filigranarbete och slipat glas, 1896.
45024
Final bid1,000 SEK
45021
Final bid250 SEK
Taklampa, glas/porslin.
45020
Taklampa, glas/porslin.
Final bid100 SEK
Bestickservisdelar, nysilver och en tång silver 830, 1900-talets andra hälft.
45019
Final bid250 SEK
Dekorationsbrasa, plast, Berry Magicoal, London, England, 1900-tal.
45018
Final bid100 SEK
Bricka, mässing, Ystad-Metall.
45017
Final bid250 SEK
Soffbord med tidningshylla, teak/mässing, 1950/60-tal.
45003
Final bid1,800 SEK
Ljusstakar, ett par, nysilver.
45016
Final bid200 SEK
LP-skivor, ett parti, mest dansband.
45013
Final bid150 SEK
Matservis, 61 delar, porslin, ''Historic America'', Johnson Bros, England.
45012
Final bid400 SEK
Kolonnljusstakar, ett par, nysilver.
45009
Final bid300 SEK
Soffbord, teak/ek, 1960-tal.
45002
Soffbord, teak/ek, 1960-tal.
Final bid650 SEK
Skeppsur och barometer, mässing, obegagnade.
45008
Final bid125 SEK
Taklampa, 5-ljuskällor, 1900-talets första hälft/mitt.
45006
Final bid1,000 SEK
Spegel, glas/teak, GT, Hovmantorp, 1960-tal.
45005
Final bid100 SEK
Kruka, porslin, Guangxu, Qingdynastin, sekelskiftet 18/1900-tal.
44993
Final bid15,000 SEK
Matservis, 39 delar, porslin, "Classic" Rosenthal.
45001
Final bid650 SEK
Taklampa, vitlackerad metall, "Typ 1416", Belid.
44994
Final bid200 SEK
Gitarr, akustisk, Ahlander Student, med fodral.
44992
Final bid350 SEK
Snickarbänk, trä, 1900-tal.
44984
Snickarbänk, trä, 1900-tal.
Final bid2,000 SEK
Gjutjärnsgryta, 4,2 liter, obegagnad, Jernverket.
44990
Final bid300 SEK
Carl-Harry Stålhane, skålfat, stengods, Rörstrand.
44988
Final bid350 SEK
Sven Palmqvist, vas, glas, "Kraka", Orrefors.
44987
Final bid1,300 SEK
Höganäskrus, stengods.
44986
Höganäskrus, stengods.
Final bid150 SEK
Skottkärra, metall, 80 L, samtida.
44985
Final bid300 SEK
Soffa, modul, trä/skinn, Gärsnäs, 1980-tal.
43591
Final bid250 SEK
Figurin, porslin, Wallendorf.
44982
Figurin, porslin, Wallendorf.
Final bid225 SEK