Möbeltyger och kuddfodral, 4 delar, Mulberry och Borås Cotton.
46384
Final bid225 SEK
Mattor, 4 st, plast, vändbara.
46385
Final bid100 SEK
Gallerimatta, Nain, Iran.
46379
Gallerimatta, Nain, Iran.
Final bid4,900 SEK
Flintlåsgevär.
46380
Flintlåsgevär.
Final bid5,000 SEK
Brädspel, 3 st, Harry Potter och Ninjago, bl.a Lego.
46382
Final bid175 SEK
Matta, Kashmir Silk.
46381
Matta, Kashmir Silk.
Final bid1,900 SEK
Mattor, 2 st, ull, Gabbeh, bl.a IKEA.
46364
Final bid2,000 SEK
Peter Matthews, litografi nr 35/50, daterad 72.
46378
Final bid250 SEK
Jan Lundberg, litografi nr 4/200, signerad, daterad -80.
46377
Final bid175 SEK
Mona Morales Shildt, skålar, 2 st, glas, Kosta, 1900-tal.
44549
Final bid125 SEK
Gustav Rudberg, litografi nr 83/250, signerad.
46374
Final bid100 SEK
Skulptur och trädgårdstomte, keramik/konstmassa, bla. Carl Roos.
44594
Final bid300 SEK
Kjell Lönnå, litografi nr 256/360.
46370
Final bid100 SEK
Eugen Montelin, litografi nr 31/99, signerad samt signerad i trycket.
46368
Final bid100 SEK
BOSS, rock, polyester, fodrad.
46367
Final bid250 SEK
Jacka, storlek XL, polyester, Snoot 1955.
46366
Final bid100 SEK
Halllbyrå, teak, skiva i svart marmor, Fröseke, Nybrofabriken.
46365
Final bid550 SEK
Karin Tyrefors, skåp med 3 lådor, Alfa, Fröseke Form, 1988, samt spegel, trä.
46363
Final bid1,200 SEK
Pelarbord/Sybord, med låda, trä.
46362
Final bid400 SEK
Väggskåp, bemålat trä/glas, 1900-tal.
46361
Final bid250 SEK
Stolar, 4 st, metall, klädda sitsar, Origlia, Italien.
46360
Final bid100 SEK
Stolar, 4 st, metall/galon, Nowy Styl.
46359
Final bid100 SEK
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46358
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Final bid750 SEK
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46357
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Final bid700 SEK
Utomhusbelysning, 3 st, metall, bl.a ''Trieste'', Konst Smide.
46356
Final bid100 SEK
Spegel, glas/trä, med spegelram i Muranoglas, 1900-tal.
46355
Final bid100 SEK
Leksaksbilar, 4 st, metall, Matchbox.
46354
Final bid100 SEK
Leksaksfordon, 6 st, metall, bl.a Dinky Toys.
46351
Final bid125 SEK
Leksaksbilar, 9 st, metall/plast, bl.a Corgi Toys.
46349
Final bid100 SEK
Dynbox, plast.
46347
Dynbox, plast.
Final bid300 SEK
Clubfåtöljer, ett par skinn, furninova.
46348
Final bid900 SEK
Golvlampa/gatlykta, smide/glas, 1900-tal.
46343
Final bid3,000 SEK
Leksaksbilar, 7 st, metall, bl.a Hotwheels.
46346
Final bid100 SEK
Arne Jacobsen, stolar, 4 st, teakfaner/metall, "T-stolen", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal.
46345
Final bid1,700 SEK
46341
Final bid150 SEK
Stilbyrå med marmorskiva, 2 lådor.
46338
Final bid300 SEK
Pallar, ett par, läder/metall, "Havanna", Swedese.
46336
Final bid1,200 SEK
Jultallrik, fajans, Aluminia, Köpenhamn, Danmark, 1914.
46337
Final bid150 SEK
AV-reciever, Pioneer VSX-422.
46335
AV-reciever, Pioneer VSX-422.
Final bid550 SEK
Karin Mobring, safaristolar, 4 st, furu/canvas, "Diana", IKEA, 1970-tal.
46333
Final bid1,900 SEK
Skohylla, trä/metall, Oscarssons Möbel, Småland.
46334
Final bid450 SEK
Helmtrud Nyström, färgetsning nr. 69/125,  ''Drömfågel'', signerad, daterad 1983.
46332
Final bid300 SEK
46329
Final bid1,400 SEK
Juan Cano, blandteknik, signerad.
46331
Final bid125 SEK
Carsten Vammen, olja på pannå, signerad.
46330
Final bid125 SEK
Hugo Zuhr, litografi H.C., signerad.
46328
Final bid175 SEK
Tandemcykel.
46321
Tandemcykel.
Final bid2,400 SEK
Hugo Zuhr, litografi nr. 219/255, signerad.
46327
Final bid150 SEK