Taklampa, 5 ljuskällor, patinerad mässing/glas, 1900-talts första hälft.
43326
Final bid100 SEK
Verktygslåda med innehåll, trekantsslip och planslip.
43325
Final bid225 SEK
Snurrfåtöljer, ett par, metall/skinn, "Malung", IKEA, 1999.
43324
Final bid550 SEK
Glas  21 st, "Siesta", Ravenhead, 1900-tal.
43323
Final bid300 SEK
Resekoffert, papp/metall, sekelskiftet 18/1900-tal.
43322
Final bid125 SEK
Barnvagn med lönnfack, trä/metall, 18/1900-tal.
43321
Final bid150 SEK
Medicinskåp, låsbart, plåt.
43320
Medicinskåp, låsbart, plåt.
Final bid100 SEK
Sängbord med skåp och låda, ett par, lackerat trä, samtida.
43317
Final bid850 SEK
Affisch, Bengt Orup, tryck, signerad i trycket.
43314
Final bid100 SEK
Leksaksbilar, 4 st, metall, bl.a Corgi och Matchbox.
43313
Final bid100 SEK
Cirkelsåg och polermaskin, Biltema.
43312
Final bid125 SEK
Matbord, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
43310
Final bid125 SEK
Ehlén Johansson, sidobord/serveringsvagn, metall/glas, "Strind", IKEA.
43301
Final bid400 SEK
Lyrbord, körsbärsfaner, Carl-Johan-stil, 1900-tal.
43300
Final bid200 SEK
Sparbössor, 12 st, plast/glas, bl.a "Skotte", Stig Lindberg för Handelsbanken.
43299
Final bid150 SEK
Brasställ, 5 delar, smide, 1900-tal.
43298
Final bid300 SEK
Laservattenpass med stativ, Do-it.
43297
Final bid125 SEK
Fickur, silver/metall, 18/1900-tal.
43296
Final bid500 SEK
Blåslampa, hyvel m.m, 5 delar, metall/trä, bl.a Max Sievert, Stockholm.
43292
Final bid100 SEK
Bord och stol, vitlackerad trä, 1900-talets mitt.
43291
Final bid250 SEK
Champagnekylare, metall, "Cinzano".
43290
Final bid100 SEK
Oidentifierad konstnär, Stockholmsmotiv, olja på duk, otydligt signerad.
43289
Final bid225 SEK
Oidentifierad konstnär, pastell, otydligt signerad.
43288
Final bid100 SEK
Karin Brandels Engqvist, blomsterstilleben, olja på duk, signerad.
43287
Final bid100 SEK
43286
Final bid225 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad K Wendel, daterat -02.
43284
Final bid100 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, otydligt signerad.
43283
Final bid900 SEK
Affisch, "Victorinox", i trycket signerad Lagerwall -88.
43279
Final bid100 SEK
Stolar, 6 st, lackerat trä.
43278
Stolar, 6 st, lackerat trä.
Final bid500 SEK
Göteborgsstolar, ett par, trä/textil, samtida.
43277
Final bid600 SEK
Fågelbad, metall, samtida.
43274
Fågelbad, metall, samtida.
Final bid2,100 SEK
Trädgårdstolar, 6 st, plastrotting/metall, stapelbara.
43273
Final bid300 SEK
Caféstolar, 4 st, Brafab, bemålad trä/metall, hopfällbara, samt dynor, 4 st.
43272
Final bid950 SEK
Dynor till trädgårdsmöbler, 4 st, textil, Jutlandia.
43271
Final bid500 SEK
Trädgårdsstolar, 4 st, trä, hopfällbara.
43270
Final bid850 SEK
Trädgårdsstolar, 3 st, metall/trä, stapelbara.
43269
Final bid500 SEK
Tyg på rulle, 6 st, bl.a "ON-LINE" design Björk-Forth, Arvidssons Textil.
43267
Final bid150 SEK
Tyg på rulle, 5 st, bl.a "Pärlblad" design Louise Videlyck, Arvidssons Textil.
43266
Final bid100 SEK
Tyg på rulle, 5 st, bl.a "Tax" design Agneta Hansson.
43265
Final bid350 SEK
Tyg på rulle, 5 st, bl.a design Teija Bruhn.
43264
Final bid250 SEK
Tyg på rulle, 5 st, bl.a "Plask" design Agneta Hansson.
43263
Final bid250 SEK
Tyg på rulle, 5 st, bl.a "Kattegatt", Arvidssons Textil.
43262
Final bid300 SEK
Tyg på rulle, 5 st.
43261
Tyg på rulle, 5 st.
Final bid300 SEK
43260
Final bid400 SEK
Lampor, 2 st samt Wifi Smart Kamera.
43259
Final bid125 SEK
Kaffeservis, 24 delar, stengods, "Ruska", Arabia.
43258
Final bid400 SEK
Matservis, 25 delar, stengods, "Ruska", Arabia.
43257
Final bid400 SEK
Bordslampa, glas/metall, fot av Eric Smith, Smith´s konsthantverk.
43256
Final bid100 SEK