43829
Final bid350 SEK
Växttrappa, bemålat trä, Ica Garden, obegagnad.
43831
Final bid200 SEK
Stege, aluminium/plast.
43830
Stege, aluminium/plast.
Final bid175 SEK
John Cederholm, Ystadmotiv, olja på pannå, 2 st, signerade.
43828
Final bid300 SEK
Kyrkbänk, bemålat trä, 1900-tal.
43827
Final bid600 SEK
43825
Final bid200 SEK
43824
Final bid350 SEK
Domkraft, metall, 2500kg.
43821
Domkraft, metall, 2500kg.
Final bid300 SEK
Matskedar, 10 st, teak/rostfritt stål 18/8, Norge.
43820
Final bid100 SEK
Blyinfattat glas och glasdelar, ett parti.
43818
Final bid125 SEK
Industridammsugare, plast, WD 2, Kärcher.
43819
Final bid600 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43815
Opalglasbitar, ett parti.
Final bid225 SEK
Bordslampor, ett par, mässing/skinn, GMA 710.
43817
Final bid350 SEK
Industridammsugare med tapp, metall/plast, DeWalt.
43816
Final bid750 SEK
43813
Final bid600 SEK
Bordslampa och strålkastare, metall/plast, 1900-tal.
43814
Final bid125 SEK
Vägglampa, metall, ställbar, 1900-talets början.
43811
Final bid650 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43812
Opalglasbitar, ett parti.
Final bid175 SEK
43810
Final bid350 SEK
43809
Final bid100 SEK
Bordslampa, glas.
43804
Bordslampa, glas.
Final bid300 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43808
Opalglasbitar, ett parti.
Final bid125 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43805
Opalglasbitar, ett parti.
Final bid225 SEK
Bordslampa, onyx/metall, Italien.
43806
Final bid100 SEK
Fåtölj/säng, trä/textil, 1900-tal.
43802
Final bid150 SEK
Musselmalet, skål på fot, porslin, helblond nr 1023, Royal Copenhagen.
43801
Final bid600 SEK
Dynvar, ett par, textil, allmoge-stil, 1900-talets slut.
43800
Final bid500 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43794
Opalglasbitar, ett parti.
Final bid250 SEK
Musselmalet, vas , porslin, helblond nr 1016, Royal Copenhagen.
43799
Final bid450 SEK
43798
Final bid250 SEK
Låda/väska, metall, samtida.
43797
Låda/väska, metall, samtida.
Final bid100 SEK
Backar, 3 st, plast, Skånemejerier.
43796
Final bid100 SEK
43795
Final bid200 SEK
Mattor, 3 st, ull, Gabbeh, IKEA.
43793
Final bid250 SEK
Golvlampa, metall, 1900-talets andra hälft.
43792
Final bid250 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43787
Opalglasbitar, ett parti.
Final bid250 SEK
Golvlampa, mässing, Aneta, 1900-talets senare del.
43790
Final bid450 SEK
Hans-Agne Jakobsson, taklampa, mässing/textil, Markaryd, 1900-talets andra hälft.
43789
Final bid1,200 SEK
Smith´s Konsthantverk, ljuslyktor m.m, 4 delar, glas/metall.
43788
Final bid175 SEK
Verner Panton, termomuggar, 9 st, porslin, Menu.
43785
Final bid200 SEK
Stig Lindberg, sparbössor, 2 st, plast, ''Skotten'', Handelsbanken.
43784
Final bid125 SEK
Highballglas, 8 st, "Pippi", Walter Hickman, Kosta Boda.
43782
Final bid550 SEK
Flytväst, Helly-Hansen Navigare-CL, 60-80 kg.
43781
Final bid100 SEK
Aldo Londi, bordslampa/skulptur, stengods, Bitossi, Italien, 1960-tal.
43779
Final bid2,400 SEK
Gerhard Nordström, litografi nr 119/200, signerad, daterad 77.
43780
Final bid100 SEK
Moccaskedar, 12 st, silver 830, "Princess", 1958.
43611
Final bid450 SEK
Tårtgafflar, 11 st, silver 830, "Princess", 1971.
43610
Final bid750 SEK
Golvlampa, teak/mässing, ANF, 1900-talets mitt.
43609
Final bid250 SEK