Smycken, ett parti, silver, 800-925.
45872
Final bid750 SEK
Pennor, 2 st, 12K och 14K pläterat, Sheaffer, USA.
45874
Final bid600 SEK
Nysilver, ett parti.
45869
Nysilver, ett parti.
Final bid100 SEK
Skärmaskin och glassmaskin, bl.a SilverCrest.
45865
Final bid125 SEK
Taklampor, ett par, metall, Maryland.
45862
Final bid150 SEK
Taklampa, glas/metall.
45860
Taklampa, glas/metall.
Final bid100 SEK
Carl Kylberg, tryck, signerad.
45882
Final bid100 SEK
Sällskapsspel, 7 delar.
45880
Sällskapsspel, 7 delar.
Final bid100 SEK
Boulespel, 3 st, ett spel junior.
45878
Final bid150 SEK
Boulespel, 3 st..
45876
Boulespel, 3 st..
Final bid400 SEK
Kokkärl och ihopfällbar spade, metall.
45873
Final bid300 SEK
Boulespel m.m., 5 delar.
45871
Boulespel m.m., 5 delar.
Final bid350 SEK
Glasflöten, 6 st.
45870
Glasflöten, 6 st.
Final bid200 SEK
Böcker, 7 band, "Folksagor", Bra Böcker, 1980-tal.
45868
Final bid100 SEK
Bänk och bord, trä, obegagnad.
45867
Final bid150 SEK
Verktygslåda med innehåll, samt ett parti verktyg m.m.
45866
Final bid125 SEK
Parti Dvd-filmer, mest obegagnade.
45861
Final bid4,000 SEK
Trägårdslyktor m.m, 8 delar, obegagnade.
45864
Final bid150 SEK
Sortimentslådor m.m., 7 delar, plast.
45863
Final bid150 SEK
Spegel, bronserat trä/glas, 1900-talets andra hälft.
45859
Final bid100 SEK
45857
Final bid1,700 SEK
Taklampa, metall, typ 105, Belid.
45855
Final bid100 SEK
Taklampa, glas/metall, 1960/70-tal.
45854
Final bid125 SEK
Bordslampa och brickor, 9 delar, metall/glas/teak.
45853
Final bid100 SEK
Torkvinda, metall, Brabantia, samtida.
45076
Final bid150 SEK
P.O. Ström, taklampa, lackerad plåt, IKEA, 1960/70-tal.
45851
Final bid225 SEK
Bordsfläktar, 2 st, metall, "Taifun", IKEA.
45850
Final bid100 SEK
Lavalampa.
45849
Lavalampa.
Final bid150 SEK
Askar m.m för mynt, ett parti, olika träslag.
45847
Final bid100 SEK
Stegpall, trä, ''Bekväm'', Ikea.
45846
Final bid150 SEK
Böcker, 2 st, "Ny Illustrerad Tidning", år 1884/1885.
45845
Final bid100 SEK
Hylla, metall/rotting.
45844
Hylla, metall/rotting.
Final bid100 SEK
Biblar, 2 st, illustrationer av Gustave Doré, år 1877.
45843
Final bid100 SEK
Skvallerspegel, metall.
45842
Skvallerspegel, metall.
Final bid250 SEK
Skridskor, ett par, Jernbolaget, Eskilstuna, 1900-tal.
45841
Final bid100 SEK
Pelarborr.
45838
Pelarborr.
Final bid500 SEK
Bok, "Svecia antiqua et hodierna", Erik Dahlberg, Wahlström och Widström, 1924.
45839
Final bid150 SEK
Kopparbaljor, 2 st, 1800/1900-tal.
45837
Final bid250 SEK
Bilbana, "Grand Prix 8", Scalextric.
45836
Final bid125 SEK
Slagborr, Bosch GBH 2-22 RE, samt ett parti verktyg, bl.a Bahco.
45835
Final bid250 SEK
Fossiler, fisk/ammoniter m.m, 5 delar, ca. 300 milj år.
45834
Final bid100 SEK
Lars Nordström, "Noshörning", tryck, signerad, även signerad i trycket, daterad 63.
45833
Final bid100 SEK
Ragnar Wollschläger, litografi nr 87/225, signerad, daterad 1972.
45832
Final bid250 SEK
Spjutspets, flinta, ca äldre stenåldern (10000-4100 f.kr.)
45831
Final bid1,600 SEK
Mynt och sedlar, ett parti, Europa, 1900-tal.
45827
Final bid350 SEK
Teleskop, "Refractor Telescope", Toyrific Science, med stativ.
45828
Final bid150 SEK
Armbandsur och klockdelar, ett parti, i sortimenthurts.
45826
Final bid250 SEK
Fickurskedjor, bl.a silver och gulddoublé, 1900-tal.
45824
Final bid400 SEK