Afrikanska masker, 6 st, trä, 1900-tal.
46496
Final bid450 SEK
Grästrimmer, Hitachi.
46493
Grästrimmer, Hitachi.
Final bid150 SEK
Matta, ull, handknuten, Pakistan.
46495
Final bid600 SEK
Halmgrisar, 3 st.
46494
Halmgrisar, 3 st.
Final bid225 SEK
Ljusstake, målad trä.
46492
Ljusstake, målad trä.
Final bid150 SEK
Nötknäckare, Sven-Åke Ekberg, Kivik, signerad.
46491
Final bid150 SEK
Fårskinn, 2 st.
46488
Fårskinn, 2 st.
Final bid650 SEK
El-element, 3 st. 2000W, bl.a Heat-It.
46490
Final bid100 SEK
El-element, 4 st, 1500W.
46489
El-element, 4 st, 1500W.
Final bid150 SEK
Ask med lock, porslin, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand.
46486
Final bid350 SEK
Torkställningar, 3 st.
46487
Torkställningar, 3 st.
Final bid225 SEK
Bestickservis, "Yoshikin", Global.
46485
Final bid1,600 SEK
Frank Ferrante, olja på duk, signerad.
46479
Final bid850 SEK
Trälåda.
46483
Trälåda.
Final bid150 SEK
Ogräsbrännare, metall, Svea.
46482
Ogräsbrännare, metall, Svea.
Final bid350 SEK
Parti koppar.
46480
Parti koppar.
Final bid250 SEK
Kopparföremål, 6 st, bl. a. Skultuna
46478
Final bid200 SEK
Pall, bemålat trä, sits klädd med textil, Gustaviansk stil, 1900-tal.
46474
Final bid350 SEK
Tomtar, ett par, Rolf Berg, keramik, signerade.
46473
Final bid350 SEK
Dockskåps möbler och dockor, ett parti.
46470
Final bid350 SEK
Stol, "Tripp Trapp", trä, Stokke.
46471
Final bid700 SEK
Mangel, elektrisk, på stativ, UPO, Asko, Finland.
46469
Final bid300 SEK
Kuddfodral och  täcke, textil.
46468
Kuddfodral och täcke, textil.
Final bid300 SEK
Lövblås, eldriven, Meec Tools.
46467
Final bid225 SEK
Nils Nilsson, krita, monogramsignerad.
46466
Final bid100 SEK
Kjell Engman skål, glas, Artist Choice, Kosta Boda.
46464
Final bid500 SEK
Allan Madsen, litografi nr. 169/329, signerad.
46465
Final bid100 SEK
Blender och wokgryta m.m,5. delar,  bl. a OBH Nordica.
44764
Final bid100 SEK
Mynt, ett parti, 40% silver, Sverige, 18/1900-tal.
46462
Final bid650 SEK
Mynt, ett parti, 60% silver, Sverige, 18/1900-tal.
46461
Final bid1,400 SEK
46460
Final bid800 SEK
Trädgårdsmöbler, 6 delar, olika material, SM France, samtida.
46458
Final bid300 SEK
Mynt, ett parti, 80% silver, Sverige, 18/1900-tal.
46459
Final bid1,100 SEK
Trädgårdsmöbler, 6 delar, olika material, SM France, samtida
46457
Final bid225 SEK
Plädar, 2 st, bl.a Tidstrand, ull.
46456
Final bid100 SEK
Barstolar och bord, 4 delar, krom/konstläder/trä, samtida.
46455
Final bid225 SEK
Campingkök och lyktor, 3 delar, Primus.
46454
Final bid300 SEK
Trädgårdsbord, 2 st, trä/metall.
46452
Final bid500 SEK
Bord, avlutad furu.
46450
Bord, avlutad furu.
Final bid350 SEK
Avlastningsbord, teak.
46449
Avlastningsbord, teak.
Final bid225 SEK
Borrhammare, Hilti TE 17.
46448
Borrhammare, Hilti TE 17.
Final bid200 SEK
Piedestal/blombord, metall/mosaik.
46447
Final bid300 SEK
Ugn med spisplattor, Knau Toaster Oven KO26KB, obegagnad.
46444
Final bid550 SEK
Luftpatronpistol, Tru.
46446
Luftpatronpistol, Tru.
Final bid400 SEK
Soffgrupp, 4 delar, rotting/glas, 1900-talets mitt.
46445
Final bid1,100 SEK
Stolar, 4 st, ek/textil, renässansstil, 1800/1900-tal.
46443
Final bid100 SEK
Laddningskabel till elbil, Mennekes.
46442
Final bid850 SEK
Stolar, 4 st, bemålat trä/klädda sitsar, gustaviansk stil, 1900-tal.
46441
Final bid700 SEK