43296 Fickur, silver/metall, 18/1900-tal.

80a_8dcbde0b2000af9_med.jpeg
  • 80a_8dcbde0b2000af9_sm.jpeg
  • 80b_8dcbde0b27b1f12_sm.jpeg
  • 80c_8dcbde0b2a2fda0_sm.jpeg
  • 80d_8dcbde0b2cf64e6_sm.jpeg
  • 80e_8dcbde0b2fd2dc2_sm.jpeg
Kedja av gulddoublé. Ur utan krona: 47 mm. Bruksskick.

    Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK