44790 Kanna, porslin/tenn, Tyskland, 1900-tal.

44790a_8dcd32857c8d88c_med.jpeg
  • 44790a_8dcd32857c8d88c_sm.jpeg
  • 44790b_8dcd3285a2df538_sm.jpeg
  • 44790c_8dcd3285be10ce0_sm.jpeg
  • 44790d_8dcd3285d9c1e5a_sm.jpeg

  • Condition:Smärre bruksskick.
  • Dimensions:Höjd: 34 cm.

Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK