1
11h 27 m
Hatthylla, Essem-hyllan.
46046
Hatthylla, Essem-hyllan.
Aktuellt bud100 SEK
11h 35 m
Soffa, sengustaviansk, 1800-talets första hälft.
46051
Aktuellt bud100 SEK
11h 59 m
Byrå, 7-lådor, avlutad furu, 1800/1900-tal.
46067
Aktuellt bud450 SEK
12h 08 m
Matbord, Perstorp, utdragbart.
46073
Aktuellt bud250 SEK
12h 11 m
Emmafåtölj, 1900-tal.
46075
Emmafåtölj, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
12h 24 m
Hatthylla, trä/mässing, Essem-hyllan.
46084
Aktuellt bud100 SEK
12h 35 m
Konsoler, 3 st, trä, samtida.
46092
Konsoler, 3 st, trä, samtida.
Aktuellt bud200 SEK
12h 38 m
Konsoler, ett par, trä, samtida.
46094
Aktuellt bud200 SEK
12h 47 m
Vedkorg, metall/trä.
46101
Vedkorg, metall/trä.
Aktuellt bud225 SEK
2d 12h
Klädhängare med 4 krokar, trä, "Halifax", Novasolo.
46168
Aktuellt bud100 SEK
5d 12h
Gungstolar, ett par, järn.
46188
Gungstolar, ett par, järn.
Aktuellt bud150 SEK
5d 12h
46196
Startbud100 SEK
5d 13h
Fåtölj, trä/skinn, 1960/70-tal.
46199
Aktuellt bud100 SEK
5d 13h
Fåtölj, Ägget-modell, ställbar, skinn/metall, samtida.
46201
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering3 000 SEK
5d 13h
Cd-ställ, 2 st, metall.
46204
Cd-ställ, 2 st, metall.
Startbud100 SEK
5d 13h
Klädhängare, trä.
46205
Klädhängare, trä.
Startbud100 SEK
5d 13h
Arne Wahl Iversen, hallbyrå, teakfaner, "Varié", IKEA, 1960-tal.
46218
Aktuellt bud125 SEK
5d 13h
Kista, metall/trä, 1900-tal.
46224
Kista, metall/trä, 1900-tal.
Startbud100 SEK
5d 14h
"Flit", skrivbordsstol, barn, galon/metall, 1900-talets mitt.
46256
Startbud100 SEK
5d 14h
Stolar, ett par, Karl Johan-stil, trä/textil.
46262
Startbud100 SEK
5d 14h
Stolar, ett par, trä, allmoge, 1800/1900-tal.
46264
Aktuellt bud100 SEK
5d 14h
Byrå, 4 lådor, björk.
46267
Byrå, 4 lådor, björk.
Startbud100 SEK
5d 14h
Pottskåp, trä, 1800/1900-tal.
46268
Pottskåp, trä, 1800/1900-tal.
Startbud100 SEK
5d 14h
Väggskåp med låda, trä, 1800/1900-tal.
46271
Aktuellt bud100 SEK
5d 14h
Arbetsbänk, 8 lådor, trä.
46274
Arbetsbänk, 8 lådor, trä.
Startbud100 SEK
5d 15h
Toalettbord, 3 lådor, spegel med vippfunktion,  mahogny, intarsia,1900-tal.
46286
Aktuellt bud150 SEK
5d 15h
Soffbord, rosa marmor, 1980-tal.
44577
Startbud100 SEK
7d 13h
Fladdermusfåtölj, 1900/2000-tal, metall/konstmaterial.
46323
Startbud100 SEK
7d 13h
Hatthylla, mässing/teak, "SM-hyllan", Skoglunds metallgjuteri, Anderstorp.
46325
Aktuellt bud600 SEK
7d 13h
Stol, trä/rotting/krom, Bauhaus-modell, Italien.
46326
Aktuellt bud125 SEK
7d 13h
Karin Mobring., safaristolar, 4 st, furu/canvas, "Diana", IKEA, 1970-tal.
46333
Aktuellt bud450 SEK
7d 13h
Skohylla, trä/metall, Oscarssons Möbel, Småland.
46334
Aktuellt bud100 SEK
7d 13h
Pallar, ett par, läder/metall, "Havanna", Swedese.
46336
Aktuellt bud500 SEK
7d 13h
Stilbyrå med marmorskiva, 2 lådor.
46338
Aktuellt bud125 SEK
7d 13h
Fåtölj, lackad bok/textil, Fogia Collection, 2000-tal.
46339
Startbud100 SEK
7d 13h
46341
Aktuellt bud100 SEK
7d 13h
Arne Jacobsen, stolar, 4 st, teakfaner/metall, "T-stolen", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal.
46345
Aktuellt bud1 200 SEK
7d 13h
Clubfåtöljer, ett par skinn, furninova.
46348
Aktuellt bud300 SEK
7d 13h
Kista, trä, 1900-tal.
46353
Kista, trä, 1900-tal.
Startbud100 SEK
7d 13h
Spegel, glas/trä, venetiansk stil.
46355
Startbud100 SEK
7d 13h
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46357
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Aktuellt bud450 SEK
7d 13h
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46358
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Aktuellt bud550 SEK
7d 13h
Stolar, 4 st, metall/galon, Nowy Styl.
46359
Startbud100 SEK
7d 13h
Stolar, 4 st, metall, klädda sitsar, Origlia, Italien.
46360
Startbud100 SEK
7d 14h
Väggskåp, bemålat trä/glas, 1900-tal.
46361
Startbud100 SEK
7d 14h
Pelarbord/Sybord, med låda, trä.
46362
Startbud100 SEK
7d 14h
Karin Tyrefors, skåp med 3 lådor, Alfa, Fröseke Form, 1988, samt spegel, trä.
46363
Aktuellt bud225 SEK
7d 14h
Halllbyrå, teak, skiva i svart marmor, Fröseke, Nybrofabriken.
46365
Aktuellt bud550 SEK