- Klockor & UrRensa filter
47386
Väggur, empirestil, förgyllt trä.
Aktuellt bud100 SEK
47387
Väggur, gustaviansk stil, förgyllt trä.
Aktuellt bud100 SEK
47388
Aktuellt bud100 SEK
47389
Väggur, gustaviansk stil, förgylld trä.
Aktuellt bud100 SEK
47442
Armbandsur, 2 st, Swatch, Schweiz.
Aktuellt bud225 SEK
45657
Armbandsur, Meister Ankar, analog/digital, 2 armband, obegagnad.
Aktuellt bud350 SEK
47535
Armbandsur, Tissot.
Startbud100 SEK
47539
Väggur, sk Herrgårdsur, betsad ek, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud100 SEK
47558
Väggpendyl, trä.
Aktuellt bud100 SEK