47226 Ljusstake, krus, m.m, 6 delar, lergods, Albert Elfstrand, Sjöbo och Frans Bernhard Stenbäck.

47226a_8dd0249071b3cf1_med.jpeg
  • 47226a_8dd0249071b3cf1_sm.jpeg
  • 47226b_8dd0249349db2e8_sm.jpeg
  • 47226c_8dd024935689fb2_sm.jpeg
  • 47226d_8dd02493599e808_sm.jpeg
  • 47226e_8dd02493603f8f4_sm.jpeg
  • 47226f_8dd02496f1db9e1_sm.jpeg
  • 47226g_8dd02496f88697f_sm.jpeg
  • 47226h_8dd02496fd7bd00_sm.jpeg

  • Skick:Bruksskick. Nagg, repor och färgbortfall förekommer på alla delar.
  • Storlek:Störst diam: 23 cm.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK