46268 Pottskåp, trä, 1800/1900-tal.

46268a_8dcedc6a557a28e_med.jpeg
  • 46268a_8dcedc6a557a28e_sm.jpeg
  • 46268b_8dcedc6a8380cbe_sm.jpeg
  • 46268c_8dcedc783588c24_sm.jpeg
  • 46268c_8dcedc6ab069dca_sm.jpeg
  • 46268d_8dcedc6addfae67_sm.jpeg
  • 46268e_8dcedc6eb441cbb_sm.jpeg

  • Skick:Bruksskick. Lös del ovansida. Knopp till skåp avbruten. Slitage, fläckar, märken.
  • Storlek:Mått: 51x43 cm. Höjd: 87 cm.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK