43478 Takfotogenlampa, 3 ljuskällor och 6 levande, mässing/glas, jugendstil, 1900-tal.

43649a_8dcbde145d3f559_med.jpeg
  • 43649a_8dcbde145d3f559_sm.jpeg
  • 43649b_8dcbde146004ba8_sm.jpeg
  • 43649c_8dcbde1462bf1ab_sm.jpeg
  • 43649d_8dcbde146596830_sm.jpeg
Höjd: 113 cm. Diam: 55 cm. Bruksskick. Fotogenbehållaren saknas (se bild).

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK