2d 7h
Sällskapsspel, 12 st, bl.a Trivial Pursuit.
47303
Aktuellt bud100 SEK
2d 7h
Radiostyrda bilar och modellbyggsatser, ett parti.
47304
Aktuellt bud100 SEK
2d 7h
Matservis, 20 delar, flintgods, ''Gonggong'', Gustavsberg.
47305
Startbud100 SEK
2d 7h
Sällskapsspel, 8 st, bl.a Euroversal.
47306
Startbud100 SEK
2d 8h
Knivställ, plast, ''Voodoo'', Raffaele Iannello.
47307
Aktuellt bud100 SEK
2d 8h
Spel till Playstation, handkontroll m.m, ett parti, bl.a Guitar Hero.
47308
Aktuellt bud100 SEK
2d 8h
Kassettband, ett parti, blandat obegagnat och begagnat.
47309
Aktuellt bud125 SEK
2d 8h
My Little Pony, hästar, stall m.m, ett parti.
47310
Aktuellt bud450 SEK
2d 8h
Fasan, taxidermi.
47311
Fasan, taxidermi.
Aktuellt bud650 SEK
2d 8h
BARBIE, ett parti, 4 dockor, bil m.m, bl.a Mattel.
47312
Aktuellt bud350 SEK
2d 8h
Telefon, Nalle Puh,  plast, Disney.
47313
Startbud100 SEK
2d 8h
Telefon, Musse Pigg, plast, Disney, 1997.
47314
Aktuellt bud150 SEK
2d 8h
Böcker, 4 st, ''Jag farbror Joakim'', ''Jag Kalle Anka'', ''Walt Disney Från Musse Pigg till Disneyland'', Hemmets Jourrnal.
47315
Aktuellt bud150 SEK
2d 8h
Bilbanor, 2 st, bl.a "Club Circuit", Scalextric.
47316
Aktuellt bud175 SEK
2d 8h
Frimärkessamling, ett parti.
47317
Frimärkessamling, ett parti.
Aktuellt bud125 SEK
2d 8h
Postfriska frimärken, ca. 3000 st, svenska.
47318
Aktuellt bud950 SEK
2d 8h
Kannor, skålar, m.m, ett parti, koppar.
47319
Aktuellt bud250 SEK
2d 8h
Matservis, 52 delar, porslin, Thomas, Bavaria.
47320
Aktuellt bud125 SEK
2d 8h
Stegpall, läderklädda trappsteg/krom, AWAB.
46833
Aktuellt bud400 SEK
2d 8h
Fotografier på skådespelare, filminspelningar m.m, ett parti, bl.a Mel Gibson, Tom Cruise och Michael J. Fox.
47322
Aktuellt bud300 SEK
2d 8h
Auktionskataloger m.m, 16 st, bl.a Bruun Rasmussen och Stockholms Auktionsverk.
47323
Startbud100 SEK
2d 8h
Tavlor, 3 st, olika konstnärer och tekniker, bl.a originaletsning av My EKlund, signerad.
47324
Aktuellt bud100 SEK
2d 8h
Ljusstakar, 3 st, bl. a. "Luma".
46475
Aktuellt bud400 SEK
2d 8h
Smyckestavla, sammet/träram.
47326
Smyckestavla, sammet/träram.
Aktuellt bud100 SEK
2d 8h
Jean-Michel Folon, "Seoul", tryck, signerad i trycket.
47327
Startbud100 SEK
2d 8h
Oidentifierad konstnär, fruktstilleben, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1926.
47328
Startbud100 SEK
2d 8h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, otydligt signerad,
47329
Startbud100 SEK
2d 8h
Bill Greitans, litografi 6/40, signerad.
47330
Startbud100 SEK
2d 8h
Grafik och akvarell, 7+1 st, olika konstnärer och tekniker, signerade, bl.a Imre Anthony och Elisabeth Nyman.
47332
Aktuellt bud100 SEK
2d 8h
Tintin, seriealbum, 23 st, Hergé, 1 album första upplaga (Blå Lotus).
47333
Aktuellt bud800 SEK
Värdering2 500 SEK
2d 8h
Tintin, seriealbum, 8 st, Hergé, 1 album första upplaga (Tintin i Kongo).
47334
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 8h
Högtalare, ett par, Luxor, teak/kromad benställning, 1900-talets andra hälft.
47335
Aktuellt bud300 SEK
2d 8h
Crescent, damcykel, 26 tum, 4-växlad.
47336
Aktuellt bud400 SEK
4d 6h
Fjärilar m.m, taxidermi, ett parti, i trälådor.
47337
Aktuellt bud400 SEK
4d 6h
Gunnar Kanevad, ljusstakar, 5 st, bemålat trä.
47338
Aktuellt bud500 SEK
4d 6h
Böcker, 21 st, helfranska band, bl.a Rudyard Kipling och Esaias Tegner.
47339
Aktuellt bud100 SEK
4d 6h
Skulptur, häst, brons, replika.
47340
Aktuellt bud150 SEK
4d 6h
Assietter, 6+6 st, keramik, " Röd rubin", Arthur Percy och "Neapel", Upsala Ekeby/Gefle.
47341
Aktuellt bud125 SEK
4d 6h
Assietter, 6 st, porslin, "Gripsholm", Rörstrand, 1900-tal.
47342
Aktuellt bud150 SEK
4d 6h
Matservis, 61 delar, porslin, 1800/1900-tal.
47343
Aktuellt bud175 SEK
4d 6h
Soffbord, teak, "Frisco", Folke Ohlsson, Bra Bohag, Tingströms, 1950/60-tal.
47345
Aktuellt bud150 SEK
4d 6h
Skrivbord, teakfaner, Gunnar Nielsen, Tibegaard, Danmark, 1950/60-tal.
47346
Aktuellt bud150 SEK
4d 6h
Matbord med 2 iläggsskivor och 1 låda, valnöt, Förenade Möbelfabrikerna, Linköping, 1900-talets mitt.
47347
Aktuellt bud100 SEK
4d 6h
Ring, guld 14k.
47348
Ring, guld 14k.
Aktuellt bud550 SEK
4d 6h
Ring, guld 18k, 1943.
47349
Ring, guld 18k, 1943.
Aktuellt bud1 500 SEK
4d 7h
Ring, guld 18k.
47350
Ring, guld 18k.
Aktuellt bud1 600 SEK
4d 7h
Ring, guld 18k, 1943.
47351
Ring, guld 18k, 1943.
Aktuellt bud1 600 SEK
4d 7h
Ring, guld 18k.
47352
Ring, guld 18k.
Aktuellt bud1 600 SEK