7d 8h
Karin Mobring., safaristolar, 4 st, furu/canvas, "Diana", IKEA, 1970-tal.
46333
Aktuellt bud450 SEK
7d 8h
Skohylla, trä/metall, Oscarssons Möbel, Småland.
46334
Aktuellt bud100 SEK
7d 8h
AV-reciever, Pioneer VSX-422.
46335
AV-reciever, Pioneer VSX-422.
Startbud100 SEK
7d 8h
Pallar, ett par, läder/metall, "Havanna", Swedese.
46336
Aktuellt bud500 SEK
7d 8h
Jultallrik, fajans, Aluminia, Köpenhamn, Danmark, 1914.
46337
Startbud100 SEK
7d 8h
Stilbyrå med marmorskiva, 2 lådor.
46338
Aktuellt bud125 SEK
7d 8h
Fåtölj, lackad bok/textil, Fogia Collection, 2000-tal.
46339
Startbud100 SEK
7d 8h
Banbil, plast, Heuer Lancia Texaco, Scalextric.
46340
Startbud100 SEK
7d 8h
46341
Aktuellt bud100 SEK
7d 8h
Leksaksbilar, 4 st, metall, Jet-car de Norev.
46342
Startbud100 SEK
7d 8h
Golvlampa/gatlykta, smide/glas, 1900-tal.
46343
Aktuellt bud150 SEK
7d 8h
Leksaksbilar, 8 st, metall, bl.a Matchbox.
46344
Startbud100 SEK
7d 8h
Arne Jacobsen, stolar, 4 st, teakfaner/metall, "T-stolen", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal.
46345
Aktuellt bud1 200 SEK
7d 8h
Leksaksbilar, 7 st, metall, bl.a Hotwheels.
46346
Startbud100 SEK
7d 8h
Dynbox, plast.
46347
Dynbox, plast.
Aktuellt bud225 SEK
7d 8h
Clubfåtöljer, ett par skinn, furninova.
46348
Aktuellt bud300 SEK
7d 8h
Leksaksbilar, 9 st, metall/plast, bl.a Corgi Toys.
46349
Startbud100 SEK
7d 8h
Snöslunga, Meec Tools.
46350
Snöslunga, Meec Tools.
Aktuellt bud225 SEK
7d 8h
Leksaksfordon, 6 st, metall, bl.a Dinky Toys.
46351
Aktuellt bud100 SEK
7d 8h
Diverse allmoge, 7 delar, trä.
46352
Startbud100 SEK
7d 8h
Kista, trä, 1900-tal.
46353
Kista, trä, 1900-tal.
Startbud100 SEK
7d 8h
Leksaksbilar, 4 st, metall, Matchbox.
46354
Startbud100 SEK
7d 8h
Spegel, glas/trä, venetiansk stil.
46355
Startbud100 SEK
7d 8h
Utomhusbelysning, 3 st, metall, bl.a ''Trieste'', Konst Smide.
46356
Startbud100 SEK
7d 8h
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46357
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Aktuellt bud450 SEK
7d 8h
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46358
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Aktuellt bud550 SEK
7d 8h
Stolar, 4 st, metall/galon, Nowy Styl.
46359
Startbud100 SEK
7d 8h
Stolar, 4 st, metall, klädda sitsar, Origlia, Italien.
46360
Startbud100 SEK
7d 8h
Väggskåp, bemålat trä/glas, 1900-tal.
46361
Startbud100 SEK
7d 8h
Pelarbord/Sybord, med låda, trä.
46362
Startbud100 SEK
7d 8h
Karin Tyrefors, skåp med 3 lådor, Alfa, Fröseke Form, 1988, samt spegel, trä.
46363
Aktuellt bud225 SEK
7d 8h
Mattor, 2 st, ull, Gabbeh, bl.a IKEA.
46364
Startbud100 SEK
7d 8h
Halllbyrå, teak, skiva i svart marmor, Fröseke, Nybrofabriken.
46365
Aktuellt bud550 SEK
7d 8h
Jacka, storlek XL, polyester, Snoot 1955.
46366
Startbud100 SEK
7d 8h
BOSS, rock, polyester, fodrad.
46367
Aktuellt bud100 SEK
7d 9h
Eugen Montelin, litografi nr 31/99, signerad samt signerad i trycket.
46368
Startbud100 SEK
7d 9h
Georges Lambert, litografi nr 183/250, signerad.
46369
Startbud100 SEK
7d 9h
Kjell Lönnå, litografi nr 256/360.
46370
Aktuellt bud100 SEK
7d 9h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, möjligen Edward Wollin, otydligt signerad.
46371
Startbud100 SEK
7d 9h
Skulptur och trädgårdstomte, keramik/konstmassa, bla. Carl Roos.
44594
Aktuellt bud175 SEK
7d 9h
Mona Morales Shildt, skålar, 2 st, glas, Kosta, 1900-tal.
44549
Startbud100 SEK
7d 9h
Gustav Rudberg, litografi nr 83/250, signerad.
46374
Aktuellt bud100 SEK
7d 9h
Figurin, skata, porslin, Lomonsov, Ryssland.
44648
Aktuellt bud100 SEK
7d 9h
Handdukar m.m, 11 delar, obegagnade.
44743
Aktuellt bud150 SEK
7d 9h
Jan Lundberg, litografi nr 4/200, signerad, daterad -80.
46377
Aktuellt bud100 SEK
7d 9h
Peter Matthews, litografi nr 35/50, daterad 72.
46378
Aktuellt bud100 SEK
7d 9h
Gallerimatta, Nain, Iran.
46379
Gallerimatta, Nain, Iran.
Aktuellt bud400 SEK
7d 9h
Flintlåsgevär.
46380
Flintlåsgevär.
Aktuellt bud1 300 SEK