47499
Servettringar, 9 st, tenn, "prästkrage", Bjärke tenn, Vitsjö
Startbud100 SEK
47500
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad.
Startbud100 SEK
47501
Stig Fyrig, litografi nr. 123/250, signerad, daterad 1991.
Startbud100 SEK
47502
Lennart Olausson, ''Liv 2'', etsning nr. 15/100, signerad.
Aktuellt bud225 SEK
47504
Mat/teservis, 71 delar, porslin, "classic rose", Rosenthal, Tyskland.
Aktuellt bud300 SEK
47505
Istärningskylare, gummi/metall och kakfat, glas, 3 delar, Eva Solo och Ingela Benson, Jellybean.
Startbud100 SEK
47506
Fotoram, mässing, Jugend.
Aktuellt bud550 SEK
47507
Bestickservis, 54 delar, rostfritt stål, "Appetite", Rolf Sinnermark, Nils Johan.
Aktuellt bud125 SEK
47508
Koppar och mässingföremål, 5 delar.
Aktuellt bud100 SEK
47509
Ljusstake, ett par, mässing.
Startbud100 SEK
47510
Monica Backström, ljusstakar, ett par, glas, Kosta Boda, signerad.
Aktuellt bud125 SEK
47511
Mangelkorg, flätat pil.
Aktuellt bud100 SEK
47130
Matta, Mesked, 294x198 cm.
Aktuellt bud125 SEK
45657
Armbandsur, Meister Ankar, analog/digital, 2 armband, obegagnad.
Aktuellt bud350 SEK
47514
Lagerhylla, 2 sektioner.
Aktuellt bud400 SEK
47515
Tvättkorg och bricka, flätat pil.
Aktuellt bud100 SEK
47516
Mangelkorgar, 2 st, flätat pil.
Aktuellt bud225 SEK
47517
Vinylskivor, 60 st, rock.
Aktuellt bud150 SEK
47518
Vinylskivor, 57 st, hårdrock.
Aktuellt bud200 SEK
47519
Vinylskivor, 94 st, R&B/Soul m.m.
Startbud100 SEK
47520
Vinylskivor & singlar, 47 + 77, blandat.
Aktuellt bud125 SEK
47521
Taklampa, blyinfattat glas.
Aktuellt bud100 SEK
47522
Växtspaljé, metall.
Aktuellt bud100 SEK