5d 5h
Örhängen, 2 par, guld 18k.
47360
Örhängen, 2 par, guld 18k.
Aktuellt bud200 SEK
5d 5h
Soffbord, åttakantigt, rotting/glas.
47361
Startbud100 SEK
5d 5h
Pärlhalsband, 3 st.
47362
Pärlhalsband, 3 st.
Startbud100 SEK
5d 5h
Fåtöljer på hjul, Chesterfield-modell, ett par, skinn, 1900-talets andra hälft, England.
47363
Aktuellt bud600 SEK
5d 5h
Arkivskåp, 12 lådor, furu, 1900-tal.
47364
Aktuellt bud650 SEK
5d 5h
Matservis, 30 delar, stengods, Studio-line, Rosenthal, Tyskland.
47365
Aktuellt bud200 SEK
5d 5h
Arbetsbänk, trä.
47366
Arbetsbänk, trä.
Startbud100 SEK
5d 5h
Klädskåp, furu, 1900-tal.
47367
Klädskåp, furu, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Kaffeservis, 21 delar, stengods, Studio-line, Rosenthal, Tyskland.
47368
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
47369
Aktuellt bud150 SEK
5d 5h
Snickarbänk, trä, Sjöberg.
47370
Snickarbänk, trä, Sjöberg.
Aktuellt bud850 SEK
5d 5h
Bokhylla, valnöt.
47371
Bokhylla, valnöt.
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Byrå, 3 lådor, trä.
47372
Byrå, 3 lådor, trä.
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Carl Malmsten, "Talavid", karmstol, björk, stoppad sits, Vaggeryds Möbelfabrik.
47373
Aktuellt bud350 SEK
5d 5h
Stolar, 2 st, Bauhaus-stil, rotting/trä/krom.
47374
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Vinkyl, metall/glas, Klarstein.
47375
Aktuellt bud150 SEK
5d 5h
Slagbord, trä.
47376
Slagbord, trä.
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Trädgårdsdekoration, metall.
47377
Trädgårdsdekoration, metall.
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Grovdammsugare, Parkside.
47378
Grovdammsugare, Parkside.
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Soffbord på hjul, glas/krom.
47379
Soffbord på hjul, glas/krom.
Aktuellt bud125 SEK
5d 6h
Fåtölj, skinn/krom, efter Mies Van Der Rohe samtida.
47380
Aktuellt bud250 SEK
5d 6h
Trumset med tillbehör, bl.a Remo.
47381
Startbud100 SEK
5d 6h
Max Walter Svanberg, litografi 11/150, signerad.
47382
Aktuellt bud1 400 SEK
5d 6h
Max Walter Svanberg, etsning 86/109, signerad.
47383
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Trädgårdsredskap, 11 st.
47384
Trädgårdsredskap, 11 st.
Aktuellt bud150 SEK
5d 6h
Avlastnings/sidobord, betsad trä.
47385
Startbud100 SEK
5d 6h
Väggur, empirestil, förgyllt trä.
47386
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Väggur, gustaviansk stil, förgyllt trä.
47387
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
47388
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Väggur, gustaviansk stil, förgylld trä.
47389
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Dockusmöbler, ett parti.
47390
Dockusmöbler, ett parti.
Aktuellt bud150 SEK
5d 6h
Vattenkokare, rostfritt stål, MIchael Graves, Alessi, Italien.
47391
Aktuellt bud125 SEK
5d 6h
Fotografier på skådespelare och stills, ett parti, 1950/60-tal.
47392
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Fleischmann, tågbana, lok m.m, ett parti, bl.a 3 lok.
47393
Aktuellt bud550 SEK
5d 6h
Foton, 3 st, Stockholmsmotiv, inramade.
47394
Startbud100 SEK
5d 6h
Tryck, 3 st, "Orientexpressen", inramade, samtida.
47395
Startbud100 SEK
5d 6h
Max Walter Svanberg, etsning 30/50, signerad, daterad 65.
47396
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Konstaffisch, ''Borstahusens Konstförening Picasso, Landskrona Konsthall 1973'', litografi nr. 630/2000.
47397
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Sigfrid Bengtsson, teckningar, 2 st, blyerts, signerade.
47398
Startbud100 SEK
5d 6h
Bo Hultén, ''Mutatio Imagiionis'', litografi nr. 273/375, oramad, signerad, daterad 1978.
47399
Aktuellt bud350 SEK
5d 6h
Folke Arström, shaker, nysilver, art deco, GAB, 1930-tal.
47400
Aktuellt bud300 SEK
5d 6h
Ljusstakar, ett par, silver, fyllda, 1968.
47401
Aktuellt bud250 SEK
5d 6h
DVD/VHS-spelare, Philip DVD757VR.
46929
Startbud100 SEK
7d 4h
Schackspel, 3 st, varav 2 digitala.
47402
Startbud100 SEK
7d 4h
Mat och kaffeservis, 39 delar, porslin, Fyrklövern, Christineholm Design Studio, samt kanna, Schumann Arzberg.
47403
Aktuellt bud100 SEK
7d 5h
Puzzel, ett parti.
47404
Puzzel, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK
7d 5h
Sällskapsspel, ett parti.
47405
Sällskapsspel, ett parti.
Startbud100 SEK
7d 5h
Gunnar Ander, ljusstake för 4 ljus, mässing/glas, Ystad Metall.
47406
Aktuellt bud250 SEK