46820
Displaylådor, 10 st, trä/glas, AB Svensk Träfiness, Linköping.
Slutpris200 SEK
46818
Apoteksburkar/flaskor, 9 delar, glas, bl.a Ravenhead, England.
Slutpris300 SEK
46815
Möbelbeslag, m.m, ett parti.
Slutpris175 SEK
46814
Skrivbordsstol, konstläder/krom, ställbar, höj/sänkbar.
Slutpris400 SEK
46812
Leksaksfordon, ett parti, bl.a Transformers.
Slutpris125 SEK
46810
Blu-Ray spelare DMP-BD65, med fjärrkontroll.
Slutpris225 SEK
46811
Väggur, förgylld, med nyckel.
Slutpris150 SEK
46809
Lego, Super Mario lego m.m, ett parti.
Slutpris300 SEK
46807
Olle Hanspers, kopparstick nr. 58/85, signerad, daterad 1956.
Slutpris100 SEK
46806
Juldekorationer, 8 st, mässing/metal, bl.a Georg Jensen.
Slutpris300 SEK
46804
Balansvåg, mässing.
Slutpris150 SEK
46803
Krus, 4 st, stengods/keramik, bl.a Höganäs.
Slutpris100 SEK
46801
Gitarr, Landola SL-25, Finland.
Slutpris300 SEK
46798
Stormlykta, mässing/glas, Optimus 200P.
Slutpris500 SEK
46799
Vägglampor, mässing/glas, Garali Impex.
Slutpris450 SEK
46797
Ljusstake, rödbok, AB Söwe Konst, Sövestad.
Slutpris100 SEK
46796
Diverse mässing m.m, ett parti.
Slutpris175 SEK
46795
Uppläggningsfat, lergods, Höganäs.
Slutpris225 SEK
46793
Barometer, mässing.
Slutpris150 SEK
46794
Diorama, tranor, Japan, 1900-tal.
Slutpris100 SEK
46792
Teservis, 20 delar, keramik, Egersund, Norge.
Slutpris150 SEK
46791
Brickor, 3 st, mässing/koppar.
Slutpris175 SEK
46790
Sowa & Reiser, Walt Disney, etsningar, 2 st, numrerade och signerade.
Slutpris250 SEK
46789
Brickor, 2 st, mässing, Erik Jonssons Gelbgjuteri, Skara
Slutpris350 SEK
46788
Brickor, 3 st, mässing.
Slutpris400 SEK
46785
Armband och ring, titan.
Slutpris175 SEK
46787
Altartavla, trä/keramik, Nicario Jiménez, Peru, signerad.
Slutpris350 SEK
46786
Kikare, 10x50, Vanguard Royal Sport, med väska.
Slutpris350 SEK
46784
Halmbock.
Slutpris150 SEK
46783
Traktorer, 2 st, metall, bl.a Corgi.
Slutpris350 SEK
45472
Cittra, Harpeleik-Zither, Östtyskland, 1900-tal.
Slutpris175 SEK
46779
Johan Engström, tekanna, mässing.
Slutpris200 SEK
46778
Skultuna, ljusplåtar, ett par, 1840-1860.
Slutpris225 SEK
46777
Oljekanna, koppar.
Slutpris175 SEK
46772
Hänkelvas, stengods, Andersson & Johansson, Höganäs.
Slutpris100 SEK
46771
Mynt, ett parti, olika länder, i träskin.
Slutpris200 SEK
46770
Vas, glaserat stengods, Palshus, Danmark.
Slutpris400 SEK
46769
John Andersson, miniatyrer, 3 delar, Höganäs, signerade.
Slutpris100 SEK
46768
John Andersson, miniatyrvaser, 2 st, Höganäs, signerade.
Slutpris125 SEK
46767
John Andersson, miniatyrvaser, 3 st, Höganäs, signerade.
Slutpris350 SEK
46766
Slutpris400 SEK
46765
Miniatyrer, 4 delar, keramik, bl.a Sven Hofverberg, 3 vaser signerad.
Slutpris100 SEK
45214
Akustisk Gitarr, Levin, med koffert och ställning.
Slutpris1 700 SEK
45091
Dukar, 13 st, bl.a linne.
Slutpris100 SEK
45165
Karl Laine, ring, silver 925, "Spiderweb", Åbo, 1970-tal.
Slutpris650 SEK
46761
Slutpris400 SEK
46760
Miniatyrer, 5 delar, keramik, Rörstrand.
Slutpris225 SEK
45288
Kaffeservis, 27 delar, porslin, "Sylvia", Rörstrand.
Slutpris400 SEK