Taklampa, 5 ljuskällor, patinerad mässing/glas, 1900-talts första hälft.
43326
Slutpris100 SEK
Verktygslåda med innehåll, trekantsslip och planslip.
43325
Slutpris225 SEK
Snurrfåtöljer, ett par, metall/skinn, "Malung", IKEA, 1999.
43324
Slutpris550 SEK
Glas  21 st, "Siesta", Ravenhead, 1900-tal.
43323
Slutpris300 SEK
Resekoffert, papp/metall, sekelskiftet 18/1900-tal.
43322
Slutpris125 SEK
Barnvagn med lönnfack, trä/metall, 18/1900-tal.
43321
Slutpris150 SEK
Medicinskåp, låsbart, plåt.
43320
Medicinskåp, låsbart, plåt.
Slutpris100 SEK
Sängbord med skåp och låda, ett par, lackerat trä, samtida.
43317
Slutpris850 SEK
Affisch, Bengt Orup, tryck, signerad i trycket.
43314
Slutpris100 SEK
Leksaksbilar, 4 st, metall, bl.a Corgi och Matchbox.
43313
Slutpris100 SEK
Cirkelsåg och polermaskin, Biltema.
43312
Slutpris125 SEK
Matbord, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
43310
Slutpris125 SEK
Ehlén Johansson, sidobord/serveringsvagn, metall/glas, "Strind", IKEA.
43301
Slutpris400 SEK
Lyrbord, körsbärsfaner, Carl-Johan-stil, 1900-tal.
43300
Slutpris200 SEK
Sparbössor, 12 st, plast/glas, bl.a "Skotte", Stig Lindberg för Handelsbanken.
43299
Slutpris150 SEK
Brasställ, 5 delar, smide, 1900-tal.
43298
Slutpris300 SEK
Laservattenpass med stativ, Do-it.
43297
Slutpris125 SEK
Fickur, silver/metall, 18/1900-tal.
43296
Slutpris500 SEK
Blåslampa, hyvel m.m, 5 delar, metall/trä, bl.a Max Sievert, Stockholm.
43292
Slutpris100 SEK
Bord och stol, vitlackerad trä, 1900-talets mitt.
43291
Slutpris250 SEK
Champagnekylare, metall, "Cinzano".
43290
Slutpris100 SEK
Oidentifierad konstnär, Stockholmsmotiv, olja på duk, otydligt signerad.
43289
Slutpris225 SEK
Oidentifierad konstnär, pastell, otydligt signerad.
43288
Slutpris100 SEK
Karin Brandels Engqvist, blomsterstilleben, olja på duk, signerad.
43287
Slutpris100 SEK
43286
Slutpris225 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad K Wendel, daterat -02.
43284
Slutpris100 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, otydligt signerad.
43283
Slutpris900 SEK
Affisch, "Victorinox", i trycket signerad Lagerwall -88.
43279
Slutpris100 SEK
Stolar, 6 st, lackerat trä.
43278
Stolar, 6 st, lackerat trä.
Slutpris500 SEK
Göteborgsstolar, ett par, trä/textil, samtida.
43277
Slutpris600 SEK
Fågelbad, metall, samtida.
43274
Fågelbad, metall, samtida.
Slutpris2 100 SEK
Trädgårdstolar, 6 st, plastrotting/metall, stapelbara.
43273
Slutpris300 SEK
Caféstolar, 4 st, Brafab, bemålad trä/metall, hopfällbara, samt dynor, 4 st.
43272
Slutpris950 SEK
Dynor till trädgårdsmöbler, 4 st, textil, Jutlandia.
43271
Slutpris500 SEK
Trädgårdsstolar, 4 st, trä, hopfällbara.
43270
Slutpris850 SEK
Trädgårdsstolar, 3 st, metall/trä, stapelbara.
43269
Slutpris500 SEK
Tyg på rulle, 6 st, bl.a "ON-LINE" design Björk-Forth, Arvidssons Textil.
43267
Slutpris150 SEK
Tyg på rulle, 5 st, bl.a "Pärlblad" design Louise Videlyck, Arvidssons Textil.
43266
Slutpris100 SEK
Tyg på rulle, 5 st, bl.a "Tax" design Agneta Hansson.
43265
Slutpris350 SEK
Tyg på rulle, 5 st, bl.a design Teija Bruhn.
43264
Slutpris250 SEK
Tyg på rulle, 5 st, bl.a "Plask" design Agneta Hansson.
43263
Slutpris250 SEK
Tyg på rulle, 5 st, bl.a "Kattegatt", Arvidssons Textil.
43262
Slutpris300 SEK
Tyg på rulle, 5 st.
43261
Tyg på rulle, 5 st.
Slutpris300 SEK
43260
Slutpris400 SEK
Lampor, 2 st samt Wifi Smart Kamera.
43259
Slutpris125 SEK
Kaffeservis, 24 delar, stengods, "Ruska", Arabia.
43258
Slutpris400 SEK
Matservis, 25 delar, stengods, "Ruska", Arabia.
43257
Slutpris400 SEK
Bordslampa, glas/metall, fot av Eric Smith, Smith´s konsthantverk.
43256
Slutpris100 SEK