47032
PC-spel m.m, ett parti.
Slutpris100 SEK
47033
Högtalarsystem, Creative INSPIRE T3300.
Slutpris100 SEK
47030
Borrar m.m, ett parti.
Slutpris150 SEK
47028
Spegel, vikbar, 3 sektioner, teakfaner, Atelje Glas & Trä, Hovmantorp, 1960.
Slutpris1 200 SEK
47029
DVD-filmer om musik/konserter och karaoke-DVD, ett parti.
Slutpris500 SEK
47026
Hylla, stringmodell, 2 hyllplan, metall/teakfanér, 1950/60-tal.
Slutpris250 SEK
47027
Dammsugare, 700W, Voltage Compact.
Slutpris150 SEK
47025
Mikroskop, metall, Union No. 21540, Tokyo, Japan, med trälåda.
Slutpris175 SEK
47019
Fickurshållare, fickur samt 3 fickurskedjor, olika metaller, 1900-tal.
Slutpris300 SEK
47023
Kaktusar i kruka.
Slutpris250 SEK
47022
Kaktusar i krukor, 2 st.
Slutpris500 SEK
47020
Armbandsur, 7 st, bl.a Seiko.
Slutpris150 SEK
47018
Volvo, samlarbilar, 3 st, metall, Atlas Collection.
Slutpris350 SEK
47017
Leksaks/samlarbilar, 6 st, metall/plast, bl.a Corgi.
Slutpris300 SEK
47016
View-Master, ångmaskin, bil, olika material, 1900-tal.
Slutpris350 SEK
47015
Leksaker, 3 st, plåt, Kina, 1900-tal.
Slutpris150 SEK
47014
Börje Claes, fönsterlampa, adventsstjärna, glas/smide, 1970-tal.
Slutpris700 SEK
47012
Armbandsur, 16 st, bl.a Tissot.
Slutpris900 SEK
47013
Gocken Jobs, tavla, textil, "Trämålning", Jobs Handtryck, Leksand.
Slutpris100 SEK
47011
Tomtar, 3 st, keramik, 1900-tal.
Slutpris150 SEK
47010
Tomtar, 2 st, keramik, 1900-tal.
Slutpris200 SEK
47009
Slutpris200 SEK
47008
Slutpris225 SEK
47006
Slutpris225 SEK
47007
Slutpris200 SEK
47005
Slutpris175 SEK
47004
Tomte, lergods, 1900-tal.
Slutpris350 SEK
47003
Tomtar, 6 st, keramik, 1900-tal.
Slutpris350 SEK
47001
Ljusstakar, ett par, metall, "Turner", Xavier Lust för Driadekosmo.
Slutpris250 SEK
47002
Remmare, 9 st, glas.
Slutpris250 SEK
47000
Bordslampa, glas/mässing, ställbar skärm, Jugendstil, 1900-tal.
Slutpris225 SEK
46998
Piedestal, bronserat trä/kolmårdsmarmor, 1900-tal.
Slutpris225 SEK
46996
Mortel med stöt, svart sten.
Slutpris100 SEK
46995
Fotogenkök, mässing/metall. Optimus No 5 S:or.
Slutpris200 SEK
46994
Tomtar, 4 delar, olika material, bl.a Västtyskland.
Slutpris100 SEK
46993
Tomtar, 2 st, keramik.
Slutpris200 SEK
46992
Ivar Ålenius-Björk, "Liljan", ljusstakar, ett par, mässing, Ystad Metall.
Slutpris1 200 SEK
46990
Bänk, bemålat trä.
Slutpris400 SEK
46991
Fat, keramik, Andersson & Johansson, Höganäs Keramik, 1900-talets andra hälft.
Slutpris100 SEK
46989
Element, oljefyllt, Mill Gentle Air.
Slutpris200 SEK
46987
Stegpall, metall, AWAB.
Slutpris450 SEK
46986
Stegpall, metall, Lindqvist Verkstads AB.
Slutpris600 SEK
46985
Stegpall, metall, AWAB.
Slutpris500 SEK
46984
Mjölkkanna, metall.
Slutpris100 SEK
46983
Mjölkkannor, 2 st, metall.
Slutpris250 SEK
46981
Pelarfläkt med fjärrkontroll, Voltage.
Slutpris300 SEK
44648
Figurin, skata, porslin, Lomonsov, Ryssland.
Slutpris150 SEK
46980
Taklampa, 5-armad, mässing/glas/teakdetalj, 1900-tal.
Slutpris125 SEK