43829
Slutpris350 SEK
Växttrappa, bemålat trä, Ica Garden, obegagnad.
43831
Slutpris200 SEK
Stege, aluminium/plast.
43830
Stege, aluminium/plast.
Slutpris175 SEK
John Cederholm, Ystadmotiv, olja på pannå, 2 st, signerade.
43828
Slutpris300 SEK
Kyrkbänk, bemålat trä, 1900-tal.
43827
Slutpris600 SEK
43825
Slutpris200 SEK
43824
Slutpris350 SEK
Domkraft, metall, 2500kg.
43821
Domkraft, metall, 2500kg.
Slutpris300 SEK
Matskedar, 10 st, teak/rostfritt stål 18/8, Norge.
43820
Slutpris100 SEK
Blyinfattat glas och glasdelar, ett parti.
43818
Slutpris125 SEK
Industridammsugare, plast, WD 2, Kärcher.
43819
Slutpris600 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43815
Opalglasbitar, ett parti.
Slutpris225 SEK
Bordslampor, ett par, mässing/skinn, GMA 710.
43817
Slutpris350 SEK
Industridammsugare med tapp, metall/plast, DeWalt.
43816
Slutpris750 SEK
43813
Slutpris600 SEK
Bordslampa och strålkastare, metall/plast, 1900-tal.
43814
Slutpris125 SEK
Vägglampa, metall, ställbar, 1900-talets början.
43811
Slutpris650 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43812
Opalglasbitar, ett parti.
Slutpris175 SEK
43810
Slutpris350 SEK
43809
Slutpris100 SEK
Bordslampa, glas.
43804
Bordslampa, glas.
Slutpris300 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43808
Opalglasbitar, ett parti.
Slutpris125 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43805
Opalglasbitar, ett parti.
Slutpris225 SEK
Bordslampa, onyx/metall, Italien.
43806
Slutpris100 SEK
Fåtölj/säng, trä/textil, 1900-tal.
43802
Slutpris150 SEK
Musselmalet, skål på fot, porslin, helblond nr 1023, Royal Copenhagen.
43801
Slutpris600 SEK
Dynvar, ett par, textil, allmoge-stil, 1900-talets slut.
43800
Slutpris500 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43794
Opalglasbitar, ett parti.
Slutpris250 SEK
Musselmalet, vas , porslin, helblond nr 1016, Royal Copenhagen.
43799
Slutpris450 SEK
43798
Slutpris250 SEK
Låda/väska, metall, samtida.
43797
Låda/väska, metall, samtida.
Slutpris100 SEK
Backar, 3 st, plast, Skånemejerier.
43796
Slutpris100 SEK
43795
Slutpris200 SEK
Mattor, 3 st, ull, Gabbeh, IKEA.
43793
Slutpris250 SEK
Golvlampa, metall, 1900-talets andra hälft.
43792
Slutpris250 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43787
Opalglasbitar, ett parti.
Slutpris250 SEK
Golvlampa, mässing, Aneta, 1900-talets senare del.
43790
Slutpris450 SEK
Hans-Agne Jakobsson, taklampa, mässing/textil, Markaryd, 1900-talets andra hälft.
43789
Slutpris1 200 SEK
Smith´s Konsthantverk, ljuslyktor m.m, 4 delar, glas/metall.
43788
Slutpris175 SEK
Verner Panton, termomuggar, 9 st, porslin, Menu.
43785
Slutpris200 SEK
Stig Lindberg, sparbössor, 2 st, plast, ''Skotten'', Handelsbanken.
43784
Slutpris125 SEK
Highballglas, 8 st, "Pippi", Walter Hickman, Kosta Boda.
43782
Slutpris550 SEK
Flytväst, Helly-Hansen Navigare-CL, 60-80 kg.
43781
Slutpris100 SEK
Aldo Londi, bordslampa/skulptur, stengods, Bitossi, Italien, 1960-tal.
43779
Slutpris2 400 SEK
Gerhard Nordström, litografi nr 119/200, signerad, daterad 77.
43780
Slutpris100 SEK
Moccaskedar, 12 st, silver 830, "Princess", 1958.
43611
Slutpris450 SEK
Tårtgafflar, 11 st, silver 830, "Princess", 1971.
43610
Slutpris750 SEK
Golvlampa, teak/mässing, ANF, 1900-talets mitt.
43609
Slutpris250 SEK