Smycken, ett parti, silver, 800-925.
45872
Slutpris750 SEK
Pennor, 2 st, 12K och 14K pläterat, Sheaffer, USA.
45874
Slutpris600 SEK
Nysilver, ett parti.
45869
Nysilver, ett parti.
Slutpris100 SEK
Skärmaskin och glassmaskin, bl.a SilverCrest.
45865
Slutpris125 SEK
Taklampor, ett par, metall, Maryland.
45862
Slutpris150 SEK
Taklampa, glas/metall.
45860
Taklampa, glas/metall.
Slutpris100 SEK
Carl Kylberg, tryck, signerad.
45882
Slutpris100 SEK
Sällskapsspel, 7 delar.
45880
Sällskapsspel, 7 delar.
Slutpris100 SEK
Boulespel, 3 st, ett spel junior.
45878
Slutpris150 SEK
Boulespel, 3 st..
45876
Boulespel, 3 st..
Slutpris400 SEK
Kokkärl och ihopfällbar spade, metall.
45873
Slutpris300 SEK
Boulespel m.m., 5 delar.
45871
Boulespel m.m., 5 delar.
Slutpris350 SEK
Glasflöten, 6 st.
45870
Glasflöten, 6 st.
Slutpris200 SEK
Böcker, 7 band, "Folksagor", Bra Böcker, 1980-tal.
45868
Slutpris100 SEK
Bänk och bord, trä, obegagnad.
45867
Slutpris150 SEK
Verktygslåda med innehåll, samt ett parti verktyg m.m.
45866
Slutpris125 SEK
Parti Dvd-filmer, mest obegagnade.
45861
Slutpris4 000 SEK
Trägårdslyktor m.m, 8 delar, obegagnade.
45864
Slutpris150 SEK
Sortimentslådor m.m., 7 delar, plast.
45863
Slutpris150 SEK
Spegel, bronserat trä/glas, 1900-talets andra hälft.
45859
Slutpris100 SEK
45857
Slutpris1 700 SEK
Taklampa, metall, typ 105, Belid.
45855
Slutpris100 SEK
Taklampa, glas/metall, 1960/70-tal.
45854
Slutpris125 SEK
Bordslampa och brickor, 9 delar, metall/glas/teak.
45853
Slutpris100 SEK
Torkvinda, metall, Brabantia, samtida.
45076
Slutpris150 SEK
P.O. Ström, taklampa, lackerad plåt, IKEA, 1960/70-tal.
45851
Slutpris225 SEK
Bordsfläktar, 2 st, metall, "Taifun", IKEA.
45850
Slutpris100 SEK
Lavalampa.
45849
Lavalampa.
Slutpris150 SEK
Askar m.m för mynt, ett parti, olika träslag.
45847
Slutpris100 SEK
Stegpall, trä, ''Bekväm'', Ikea.
45846
Slutpris150 SEK
Böcker, 2 st, "Ny Illustrerad Tidning", år 1884/1885.
45845
Slutpris100 SEK
Hylla, metall/rotting.
45844
Hylla, metall/rotting.
Slutpris100 SEK
Biblar, 2 st, illustrationer av Gustave Doré, år 1877.
45843
Slutpris100 SEK
Skvallerspegel, metall.
45842
Skvallerspegel, metall.
Slutpris250 SEK
Skridskor, ett par, Jernbolaget, Eskilstuna, 1900-tal.
45841
Slutpris100 SEK
Pelarborr.
45838
Pelarborr.
Slutpris500 SEK
Bok, "Svecia antiqua et hodierna", Erik Dahlberg, Wahlström och Widström, 1924.
45839
Slutpris150 SEK
Kopparbaljor, 2 st, 1800/1900-tal.
45837
Slutpris250 SEK
Bilbana, "Grand Prix 8", Scalextric.
45836
Slutpris125 SEK
Slagborr, Bosch GBH 2-22 RE, samt ett parti verktyg, bl.a Bahco.
45835
Slutpris250 SEK
Fossiler, fisk/ammoniter m.m, 5 delar, ca. 300 milj år.
45834
Slutpris100 SEK
Lars Nordström, "Noshörning", tryck, signerad, även signerad i trycket, daterad 63.
45833
Slutpris100 SEK
Ragnar Wollschläger, litografi nr 87/225, signerad, daterad 1972.
45832
Slutpris250 SEK
Spjutspets, flinta, ca äldre stenåldern (10000-4100 f.kr.)
45831
Slutpris1 600 SEK
Mynt och sedlar, ett parti, Europa, 1900-tal.
45827
Slutpris350 SEK
Teleskop, "Refractor Telescope", Toyrific Science, med stativ.
45828
Slutpris150 SEK
Armbandsur och klockdelar, ett parti, i sortimenthurts.
45826
Slutpris250 SEK
Fickurskedjor, bl.a silver och gulddoublé, 1900-tal.
45824
Slutpris400 SEK