Senast sålt
45836
Bilbana, "Grand Prix 8", Scalextric.
Slutpris125 SEK
45835
Slagborr, Bosch GBH 2-22 RE, samt ett parti verktyg, bl.a Bahco.
Slutpris250 SEK
45834
Fossiler, fisk/ammoniter m.m, 5 delar, ca. 300 milj år.
Slutpris100 SEK
45833
Lars Nordström, "Noshörning", tryck, signerad, även signerad i trycket, daterad 63.
Slutpris100 SEK
45832
Ragnar Wollschläger, litografi nr 87/225, signerad, daterad 1972.
Slutpris250 SEK
45831
Spjutspets, flinta, ca äldre stenåldern (10000-4100 f.kr.)
Slutpris1 600 SEK
45827
Mynt och sedlar, ett parti, Europa, 1900-tal.
Slutpris350 SEK
45828
Teleskop, "Refractor Telescope", Toyrific Science, med stativ.
Slutpris150 SEK
45826
Armbandsur och klockdelar, ett parti, i sortimenthurts.
Slutpris250 SEK
45824
Fickurskedjor, bl.a silver och gulddoublé, 1900-tal.
Slutpris400 SEK
45825
Fickurskedjor, 8 st, bl.a gulddoublé, 1900-tal.
Slutpris200 SEK
45820
Smidesverktyg, 7 delar, 1800/1900-tal.
Slutpris900 SEK
45823
Tillbehör till gräsklippare, jordfräs och däck m.m, 14 delar.
Slutpris100 SEK
45821
Servisdelar, 22 delar, flintgods, "Röd fasan", Old Gustavsberg.
Slutpris650 SEK
45822
Stoppur och armbandsur, Orient.
Slutpris100 SEK
45818
Parti juldekorationer.
Slutpris100 SEK
45817
Parti handdukar m.m, mest obegagnad.
Slutpris300 SEK
45815
Tygrullar, 10 st.
Slutpris300 SEK
45816
Playstation 2/4 spel, Blu-ray och DVD filmer, 37 st.
Slutpris100 SEK
45814
Tryck, 6 st, Lasse Åberg.
Slutpris125 SEK
45813
Emailjföremål, 8 delar, bl a. Kockums.
Slutpris125 SEK
45812
Ljusstakar, 3 st, brons/mässing, ''Liljan'', JBE-Konst.
Slutpris450 SEK
45810
Kikare, 2 st, bl.a Sirius, 8x40.
Slutpris100 SEK
45809
Fickursskydd, 6 st, metall.
Slutpris100 SEK
45808
Jordglob med belysning, glas, Räth Politiska Jordglob.
Slutpris100 SEK
45807
Pläd, ull, Tidstrand.
Slutpris100 SEK
45806
Julbelysning och juldekoration, 13 delar, bl.a Konstsmide, obegagnade.
Slutpris100 SEK
45805
Grillpanna och traktörpanna, gjutjärn/koppar.
Slutpris125 SEK
45803
Juldekorationer och julbelysning, 5 delar, obegagnade.
Slutpris100 SEK
45801
Ullbäddmadrasser, ett par, Woolbed, Tyskland.
Slutpris650 SEK
45802
Juldekorationer och julbelysning, 6 st, bl.a Konstsmide, obegagnade.
Slutpris125 SEK
45800
Ljusstakar, 2 st, Star Trading, obegagnade.
Slutpris200 SEK
45799
Julbelysning, 3 st, obegagnade.
Slutpris100 SEK
45797
Bryggeriflaskor i träställning, 3 st.
Slutpris125 SEK
45796
Bryggeriflaskor, 4 st, vara 3 i träställning, bl a. Simrishamns bryggeri.
Slutpris150 SEK
45795
Glas, 13 st, Lasse Åberg.
Slutpris200 SEK
45793
Damejeanne, glas, 25 L.
Slutpris100 SEK
45792
Greppaflaskor och kluckaflaska, 3 delar, glas.
Slutpris150 SEK
45790
Spegeltavla, "Absinthe Berthelot", efter Henri Thiriet.
Slutpris100 SEK
45789
Tv-bänk, teakfanér, "Avanti", DUX.
Slutpris225 SEK
45788
Curt Hamne, "Dunge", etsning nr 105/260, signerad.
Slutpris100 SEK
45787
Skolplansch, Gorilla, Tyskland.
Slutpris150 SEK
45786
Stig Fyring, "Slupen Anna", litografi nr 60/260, signerad, daterad augusti 1997.
Slutpris100 SEK
45785
Jordfräs för åkgräsklippare.
Slutpris225 SEK
45774
Matservisdelar, 29 st, porslin, "Agne", Rörstrand, 1900-talets första hälft.
Slutpris150 SEK
45768
Moccamaster, kaffebryggare, 10 koppar, Technivorm.
Slutpris500 SEK
45765
Brickor och servettringar, 5+6 st, mässing/metall, bl.a GAB.
Slutpris125 SEK
45764
Bordsspegel och väggur, metall.
Slutpris100 SEK
Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.