Bruno Mathsson, fåtölj, bok, "Pernilla", Dux.
45041
Slutpris4 400 SEK
Parti vinyl i plastback, blandat.
45055
Slutpris1 100 SEK
44296
Slutpris550 SEK
Prada, damskor, ett par, strl 38 1/2, läder.
45054
Slutpris400 SEK
Inger Waage, skål, porslin, Stavangerflint, Norge.
45053
Slutpris200 SEK
Pari vinyl och singlar, mest rock.
45052
Slutpris1 600 SEK
Kantskärare, Texas.
44252
Kantskärare, Texas.
Slutpris450 SEK
Trasmatta, mått: 500x72 cm.
45048
Trasmatta, mått: 500x72 cm.
Slutpris100 SEK
Vinylskivor, 58 st, mest rock
45047
Vinylskivor, 58 st, mest rock
Slutpris1 600 SEK
Matta, ull, rölakan.
45046
Matta, ull, rölakan.
Slutpris100 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj och fotpall, bok, "Pernilla", Dux.
45043
Slutpris3 100 SEK
Hästskor, ett parti, järn.
45045
Hästskor, ett parti, järn.
Slutpris100 SEK
Vinylskivor, 74 st, blandat.
45044
Vinylskivor, 74 st, blandat.
Slutpris800 SEK
Vinylskivor, 57 st, svensk.
45042
Vinylskivor, 57 st, svensk.
Slutpris600 SEK
Matta, ull, maskinvävd.
45040
Matta, ull, maskinvävd.
Slutpris2 600 SEK
Hyllsystem, galler, ett parti, IKEA.
45039
Slutpris600 SEK
Kyrka med inredning, trä.
45038
Kyrka med inredning, trä.
Slutpris300 SEK
Högtalare, ett par, "Prologue 70", Pioneer.
45037
Slutpris250 SEK
Saltlampor, 2 st.
45034
Saltlampor, 2 st.
Slutpris100 SEK
Stenbordsdukar och bonad, 4 delar.
45033
Slutpris125 SEK
Spelbord, ek, nyrenässansstil, 1900-tal.
45032
Slutpris600 SEK
Dukar, m.m, ett parti.
45031
Dukar, m.m, ett parti.
Slutpris150 SEK
Trälåda, spinneriet, 1900-tal.
45030
Slutpris150 SEK
Överkast, virkat.
45029
Överkast, virkat.
Slutpris225 SEK
Kista, lackerat trä, 1900-tal.
45028
Slutpris150 SEK
Plädar, 2 st, ull.
45027
Plädar, 2 st, ull.
Slutpris400 SEK
Handdukar, 18 st, mestadels linne.
45026
Slutpris200 SEK
Hoverboard, svart, batteridriven, Smart Balance Wheel model 75852.
45023
Slutpris300 SEK
Hanna Brundin, "Oväder", olja på duk, signerad.
44465
Slutpris200 SEK
Carl August Carlsson, halslås, silver med filigranarbete och slipat glas, 1896.
45024
Slutpris1 000 SEK
45021
Slutpris250 SEK
Taklampa, glas/porslin.
45020
Taklampa, glas/porslin.
Slutpris100 SEK
Bestickservisdelar, nysilver och en tång silver 830, 1900-talets andra hälft.
45019
Slutpris250 SEK
Dekorationsbrasa, plast, Berry Magicoal, London, England, 1900-tal.
45018
Slutpris100 SEK
Bricka, mässing, Ystad-Metall.
45017
Slutpris250 SEK
Soffbord med tidningshylla, teak/mässing, 1950/60-tal.
45003
Slutpris1 800 SEK
Ljusstakar, ett par, nysilver.
45016
Slutpris200 SEK
LP-skivor, ett parti, mest dansband.
45013
Slutpris150 SEK
Matservis, 61 delar, porslin, ''Historic America'', Johnson Bros, England.
45012
Slutpris400 SEK
Kolonnljusstakar, ett par, nysilver.
45009
Slutpris300 SEK
Soffbord, teak/ek, 1960-tal.
45002
Soffbord, teak/ek, 1960-tal.
Slutpris650 SEK
Skeppsur och barometer, mässing, obegagnade.
45008
Slutpris125 SEK
Taklampa, 5-ljuskällor, 1900-talets första hälft/mitt.
45006
Slutpris1 000 SEK
Spegel, glas/teak, GT, Hovmantorp, 1960-tal.
45005
Slutpris100 SEK
Kruka, porslin, Guangxu, Qingdynastin, sekelskiftet 18/1900-tal.
44993
Slutpris15 000 SEK
Matservis, 39 delar, porslin, "Classic" Rosenthal.
45001
Slutpris650 SEK
Taklampa, vitlackerad metall, "Typ 1416", Belid.
44994
Slutpris200 SEK
Gitarr, akustisk, Ahlander Student, med fodral.
44992
Slutpris350 SEK