Matta, ull, Kirman-Super.
46383
Matta, ull, Kirman-Super.
Slutpris350 SEK
Möbeltyger och kuddfodral, 4 delar, Mulberry och Borås Cotton.
46384
Slutpris225 SEK
Mattor, 4 st, plast, vändbara.
46385
Slutpris100 SEK
Gallerimatta, Nain, Iran.
46379
Gallerimatta, Nain, Iran.
Slutpris4 900 SEK
Flintlåsgevär.
46380
Flintlåsgevär.
Slutpris5 000 SEK
Brädspel, 3 st, Harry Potter och Ninjago, bl.a Lego.
46382
Slutpris175 SEK
Matta, Kashmir Silk.
46381
Matta, Kashmir Silk.
Slutpris1 900 SEK
Mattor, 2 st, ull, Gabbeh, bl.a IKEA.
46364
Slutpris2 000 SEK
Peter Matthews, litografi nr 35/50, daterad 72.
46378
Slutpris250 SEK
Jan Lundberg, litografi nr 4/200, signerad, daterad -80.
46377
Slutpris175 SEK
Mona Morales Shildt, skålar, 2 st, glas, Kosta, 1900-tal.
44549
Slutpris125 SEK
Gustav Rudberg, litografi nr 83/250, signerad.
46374
Slutpris100 SEK
Skulptur och trädgårdstomte, keramik/konstmassa, bla. Carl Roos.
44594
Slutpris300 SEK
Kjell Lönnå, litografi nr 256/360.
46370
Slutpris100 SEK
Eugen Montelin, litografi nr 31/99, signerad samt signerad i trycket.
46368
Slutpris100 SEK
BOSS, rock, polyester, fodrad.
46367
Slutpris250 SEK
Jacka, storlek XL, polyester, Snoot 1955.
46366
Slutpris100 SEK
Halllbyrå, teak, skiva i svart marmor, Fröseke, Nybrofabriken.
46365
Slutpris550 SEK
Karin Tyrefors, skåp med 3 lådor, Alfa, Fröseke Form, 1988, samt spegel, trä.
46363
Slutpris1 200 SEK
Pelarbord/Sybord, med låda, trä.
46362
Slutpris400 SEK
Väggskåp, bemålat trä/glas, 1900-tal.
46361
Slutpris250 SEK
Stolar, 4 st, metall, klädda sitsar, Origlia, Italien.
46360
Slutpris100 SEK
Stolar, 4 st, metall/galon, Nowy Styl.
46359
Slutpris100 SEK
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46358
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Slutpris750 SEK
Bänk, kalksten/bemålat trä.
46357
Bänk, kalksten/bemålat trä.
Slutpris700 SEK
Utomhusbelysning, 3 st, metall, bl.a ''Trieste'', Konst Smide.
46356
Slutpris100 SEK
Spegel, glas/trä, med spegelram i Muranoglas, 1900-tal.
46355
Slutpris100 SEK
Leksaksbilar, 4 st, metall, Matchbox.
46354
Slutpris100 SEK
Leksaksfordon, 6 st, metall, bl.a Dinky Toys.
46351
Slutpris125 SEK
Leksaksbilar, 9 st, metall/plast, bl.a Corgi Toys.
46349
Slutpris100 SEK
Dynbox, plast.
46347
Dynbox, plast.
Slutpris300 SEK
Clubfåtöljer, ett par skinn, furninova.
46348
Slutpris900 SEK
Golvlampa/gatlykta, smide/glas, 1900-tal.
46343
Slutpris3 000 SEK
Leksaksbilar, 7 st, metall, bl.a Hotwheels.
46346
Slutpris100 SEK
Arne Jacobsen, stolar, 4 st, teakfaner/metall, "T-stolen", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal.
46345
Slutpris1 700 SEK
46341
Slutpris150 SEK
Stilbyrå med marmorskiva, 2 lådor.
46338
Slutpris300 SEK
Pallar, ett par, läder/metall, "Havanna", Swedese.
46336
Slutpris1 200 SEK
Jultallrik, fajans, Aluminia, Köpenhamn, Danmark, 1914.
46337
Slutpris150 SEK
AV-reciever, Pioneer VSX-422.
46335
AV-reciever, Pioneer VSX-422.
Slutpris550 SEK
Karin Mobring, safaristolar, 4 st, furu/canvas, "Diana", IKEA, 1970-tal.
46333
Slutpris1 900 SEK
Skohylla, trä/metall, Oscarssons Möbel, Småland.
46334
Slutpris450 SEK
Helmtrud Nyström, färgetsning nr. 69/125,  ''Drömfågel'', signerad, daterad 1983.
46332
Slutpris300 SEK
46329
Slutpris1 400 SEK
Juan Cano, blandteknik, signerad.
46331
Slutpris125 SEK
Carsten Vammen, olja på pannå, signerad.
46330
Slutpris125 SEK
Hugo Zuhr, litografi H.C., signerad.
46328
Slutpris175 SEK
Tandemcykel.
46321
Tandemcykel.
Slutpris2 400 SEK