46497
Spegel, glas/trä, delvis bronserad, empirestil, 1800/1900-tal.
Slutpris500 SEK
46496
Afrikanska masker, 6 st, trä, 1900-tal.
Slutpris450 SEK
46493
Grästrimmer, Hitachi.
Slutpris150 SEK
46495
Matta, ull, handknuten, Pakistan.
Slutpris600 SEK
46494
Halmgrisar, 3 st.
Slutpris225 SEK
46492
Ljusstake, målad trä.
Slutpris150 SEK
46491
Nötknäckare, Sven-Åke Ekberg, Kivik, signerad.
Slutpris150 SEK
46488
Fårskinn, 2 st.
Slutpris650 SEK
46490
El-element, 3 st. 2000W, bl.a Heat-It.
Slutpris100 SEK
46489
El-element, 4 st, 1500W.
Slutpris150 SEK
46486
Ask med lock, porslin, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand.
Slutpris350 SEK
46487
Torkställningar, 3 st.
Slutpris225 SEK
46485
Bestickservis, "Yoshikin", Global.
Slutpris1 600 SEK
46479
Frank Ferrante, olja på duk, signerad.
Slutpris850 SEK
46483
Trälåda.
Slutpris150 SEK
46482
Ogräsbrännare, metall, Svea.
Slutpris350 SEK
46480
Parti koppar.
Slutpris250 SEK
46478
Kopparföremål, 6 st, bl. a. Skultuna
Slutpris200 SEK
46474
Pall, bemålat trä, sits klädd med textil, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Slutpris350 SEK
46473
Tomtar, ett par, Rolf Berg, keramik, signerade.
Slutpris350 SEK
46470
Dockskåps möbler och dockor, ett parti.
Slutpris350 SEK
46471
Stol, "Tripp Trapp", trä, Stokke.
Slutpris700 SEK
46469
Mangel, elektrisk, på stativ, UPO, Asko, Finland.
Slutpris300 SEK
46468
Kuddfodral och täcke, textil.
Slutpris300 SEK
46467
Lövblås, eldriven, Meec Tools.
Slutpris225 SEK
46466
Nils Nilsson, krita, monogramsignerad.
Slutpris100 SEK
46464
Kjell Engman skål, glas, Artist Choice, Kosta Boda.
Slutpris500 SEK
46465
Allan Madsen, litografi nr. 169/329, signerad.
Slutpris100 SEK
44764
Blender och wokgryta m.m,5. delar, bl. a OBH Nordica.
Slutpris100 SEK
46462
Mynt, ett parti, 40% silver, Sverige, 18/1900-tal.
Slutpris650 SEK
46461
Mynt, ett parti, 60% silver, Sverige, 18/1900-tal.
Slutpris1 400 SEK
46460
Slutpris800 SEK
46458
Trädgårdsmöbler, 6 delar, olika material, SM France, samtida.
Slutpris300 SEK
46459
Mynt, ett parti, 80% silver, Sverige, 18/1900-tal.
Slutpris1 100 SEK
46457
Trädgårdsmöbler, 6 delar, olika material, SM France, samtida
Slutpris225 SEK
46456
Plädar, 2 st, bl.a Tidstrand, ull.
Slutpris100 SEK
46455
Barstolar och bord, 4 delar, krom/konstläder/trä, samtida.
Slutpris225 SEK
46454
Campingkök och lyktor, 3 delar, Primus.
Slutpris300 SEK
46452
Trädgårdsbord, 2 st, trä/metall.
Slutpris500 SEK
46450
Bord, avlutad furu.
Slutpris350 SEK
46449
Avlastningsbord, teak.
Slutpris225 SEK
46448
Borrhammare, Hilti TE 17.
Slutpris200 SEK
46447
Piedestal/blombord, metall/mosaik.
Slutpris300 SEK
46444
Ugn med spisplattor, Knau Toaster Oven KO26KB, obegagnad.
Slutpris550 SEK
46446
Luftpatronpistol, Tru.
Slutpris400 SEK
46445
Soffgrupp, 4 delar, rotting/glas, 1900-talets mitt.
Slutpris1 100 SEK
46443
Stolar, 4 st, ek/textil, renässansstil, 1800/1900-tal.
Slutpris100 SEK
46442
Laddningskabel till elbil, Mennekes.
Slutpris850 SEK