Skulpturer, 2 st, sten, otydligt signerade.
45652
Slutpris175 SEK
Fat, 3 delar, keramik, Höganäs och Klosterkeramik.
45650
Slutpris150 SEK
Skor, skinn, Dubarry, Gore-Tex, strl: 40.
45645
Slutpris1 000 SEK
Dalahäst, trä.
45649
Dalahäst, trä.
Slutpris200 SEK
Pokaler, askfat m.m, ett parti, olika metaller, bl.a Ystad Brons.
45648
Slutpris400 SEK
Bricka, teak, Söwe Konst, Sövestad.
45647
Slutpris175 SEK
Anne Nilsson, vas, glas, IKEA.
45646
Slutpris100 SEK
Hylla, trä.
45644
Hylla, trä.
Slutpris300 SEK
Katana, souvenir, metall.
45642
Katana, souvenir, metall.
Slutpris250 SEK
George Jensen, tekanna med coaster och teburk, metall/plast/porslin.
45643
Slutpris500 SEK
Automatisk blodtrycksmätare, Omron M3 Comfort.
45641
Slutpris350 SEK
Glas, 42 st, 5 olika modeller, etsad dekor.
45640
Slutpris100 SEK
Josef Frank, bricka, ''Vegetable Tree'', Firma Svenskt Tenn.
45639
Slutpris600 SEK
Ljusstakar för små ljus, 6 st, mässing.
45637
Slutpris100 SEK
Kerstin Lundberg-Stenman, "Tjurar",  litografi, provtryck, signerad.
45636
Slutpris350 SEK
Stegpall, metall/plast, Rörets Industriet.
45634
Slutpris150 SEK
Spegel, trä.
45633
Spegel, trä.
Slutpris225 SEK
Axel Olsson (1919-2001), kolteckning, signerad.
45628
Slutpris100 SEK
Väggfäste för tv, 22-42 tum, Logik.
44744
Slutpris100 SEK
Tabletop CD/MP3 spelare, Numark, NDX 400.
44788
Slutpris125 SEK
Keyboard, M-Audio Oxygen 49.
44850
Keyboard, M-Audio Oxygen 49.
Slutpris175 SEK
Herrcykel, 7-växlad, Tarfek, Crescent.
45000
Slutpris650 SEK
Möbelgrupp, 2+1, rotting/trä, 1900-tal.
44959
Slutpris550 SEK
Bestickservis, 36 delar, silver 830, "Sachsisk" COHR, Danmark.
45619
Slutpris4 600 SEK
Värdering6 000 - 6 500 SEK
Lockurna, porslin, Royal Copenhagen.
43783
Slutpris550 SEK
Musselmalet, skål på fot, porslin, halvblond nr 511, Royal Copenhagen.
43803
Slutpris350 SEK
Figuriner, 2 st, porslin, Bing & Gröndahl och Royal Copenhagen,
45618
Slutpris125 SEK
Figuriner, porslinshundar, ett par, Arthur Wood, England.
45617
Slutpris100 SEK
Lisa Larson, "Malin", figurin, stengods, Gustavsberg, signerad
45616
Slutpris450 SEK
Bestickservisdelar, 9 delar, silver 830, "Sachsisk" COHR, Danmark.
45615
Slutpris1 400 SEK
Kaffeskedar, 12 st, silver 830, "Sachsisk" COHR, Danmark.
45614
Slutpris1 000 SEK
Erika Lagerbielke, vas, glas, "Tigris", Orrefors.
45613
Slutpris400 SEK
Ulrica Hydman Vallien, vas, glas, Kosta Boda.
45612
Slutpris800 SEK
Lisa Larson, Tiger ur serien "Afrika", stengods, Gustavsberg, 1960-tal.
45611
Slutpris1 300 SEK
Vas, glas, "Gustav Klimt", Goebel.
45610
Slutpris200 SEK
Sockertång, kaktång och smörhund, 3 delar, silver 830, 1900-tal.
45608
Slutpris350 SEK
Moccaskedar, 10 st, silve 830, GAB, 1975-1982.
45607
Slutpris300 SEK
Matgrupp, 1+4, jakaranda/mahogny, "Rimbo", L-B Design group, Troeds, Bjärnum, 1970-tal.
44973
Slutpris350 SEK
Pierre Manzoni, kvinnostudie, påmålat tryck, signerad.
45604
Slutpris100 SEK
Medaljer, pins m.m, ett parti.
45599
Slutpris175 SEK
Brosch, 18K guld, utländsk.
45598
Brosch, 18K guld, utländsk.
Slutpris2 100 SEK
Ljusstake och skål, tenn, Micke Berggren, Böketofta Tenn.
45597
Slutpris100 SEK
Stereoanläggning, skivspelare/cd/mp3/radio.
45596
Slutpris100 SEK
Träskulpturer, 5 st.
45594
Träskulpturer, 5 st.
Slutpris125 SEK
Schackspel, olika material, komplett, 1900-tal.
45595
Slutpris250 SEK
Armbandsur, 2 st, metall, Svalan och Edox.
45592
Slutpris450 SEK
Skål, silver 800, utländsk, 1900-tal.
45593
Slutpris1 100 SEK
Mangel, BM 800, Cylinda, samtida.
45591
Slutpris600 SEK