Senast sålt
44166
Lisa Larson, väggrelief, stengods, Gustavsberg.
Slutpris650 SEK
44165
Gunnar Nylund, skål, stengods, ''Rubus'', Rörstrand, signerad.
Slutpris350 SEK
44164
Fat till växelmynt, plast, ''Fram'', Industri-Reklam Hägersten AB.
Slutpris150 SEK
44163
Vägglampa, plåt/mässing, KLK 5414, Karlskrona Lampfabrik.
Slutpris250 SEK
44162
Vilhelm Engström, olja på duk, signerad.
Slutpris100 SEK
44161
''Ostindia'', kaffeservis, 6 delar, porslin, Rörstrand.
Slutpris300 SEK
44157
Ulrica Hydman Vallien, champagneglas, 2 st, ''Tulipa'', signerade, Kosta Boda.
Slutpris350 SEK
44160
Erik Höglund, vas/karaff och snapsglas, 7 delar, glas.
Slutpris100 SEK
44159
Färg och murbruksmixer, Einhell Bavaria BFMR 1100.
Slutpris225 SEK
44158
Affisch, ''Ford V-8 Här'', 1932.
Slutpris125 SEK
44156
Eva Englund, skålar, 2 st, glas, ''Maja'', Orrefors.
Slutpris100 SEK
44151
Korg, flätad.
Slutpris450 SEK
44155
Konserveringsburkar och flaskor, 9 delar, glas.
Slutpris100 SEK
44154
Taklampor, 2 st, glas/metall.
Slutpris125 SEK
44153
Skålar och ljuslykta, 3 delar, glas/metall, bl.a Ingegerd Råman, Skruf och Smith´s Konsthantverk.
Slutpris100 SEK
44152
Korgar, 3 st, flätade.
Slutpris200 SEK
44150
Takplafond, glas.
Slutpris200 SEK
44144
Handväskor m.m, 7 st, olika material, bl.a Ulrika Sweden.
Slutpris850 SEK
44149
Hushållsvåg och tappkrus, metall/keramik, bl.a Åke Palmgren, Krukmakaren Ystad.
Slutpris100 SEK
44148
Skor, 9 par, dam, olika modeller och material, bl.a Graceland.
Slutpris125 SEK
44147
Ecco, snörkängor/stövletter, ett par, dam, skinn, storlek 38, obegagnade.
Slutpris175 SEK
44146
Sneakers m.m, 9 par, dam/unisex, olika modeller och material, bl.a Linear.
Slutpris300 SEK
44145
Skor m.m, 10 par, dam, olika modeller och material, bl.a Rieker.
Slutpris150 SEK
44143
Kaffeskedar, 12 st, silver 830, importstämplat, Sverige/Danmark.
Slutpris700 SEK
44140
TV, Smart 4K UHD-TV, 55", Nu7105, Samsung.
Slutpris1 900 SEK
44141
Stekhäll, emaljerad stål, Hällmark.
Slutpris450 SEK
44142
Fat och fingerborg, silver 830, 1957.
Slutpris1 100 SEK
44139
Serveringsvagn, 2-hyllplan, mässing/glas, 1900-talets andra hälft.
Slutpris300 SEK
44137
Tamburmajor, bemålat trä, 1900-talets andra hälft.
Slutpris350 SEK
44138
Pinnfåtölj, björk, F10, Nesto, Nässjö.
Slutpris250 SEK
44135
Strömbrytare, glödlampor m.m, ett parti.
Slutpris125 SEK
44136
Golvlampor, ett par, mässing, 1900-talets andra hälft.
Slutpris125 SEK
44133
Golvlampa, mässing, Hemi Klot, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Slutpris150 SEK
44131
Arbetshandskar, 14 par, olika storlekar, bl.a Activewear.
Slutpris175 SEK
44130
Arbetshandskar, 14 par, olika storlekar, bl.a Activewear.
Slutpris175 SEK
44129
Stolar, ett par, teakfanér/galon, 1960-tal.
Slutpris300 SEK
44128
Mikrovågsugn för inbyggnad, Model MW T02 B, IKEA B.V. 1999.
Slutpris100 SEK
44127
Vägglampor, ett par, mässing, ÖIA.
Slutpris350 SEK
44125
Ismaskin, 220-240v.
Slutpris150 SEK
44126
Skrivbordslampor, 2 st, metall.
Slutpris150 SEK
44124
Vinkyl, 8 flaskor, Fasett.
Slutpris250 SEK
44123
Taklampa, glas/metall, kupa 1900-talets första hälft.
Slutpris175 SEK
44122
Glasfiberstav s.k rörål, metall, Sahlins.
Slutpris800 SEK
44121
Taklampa, metall/trä.
Slutpris100 SEK
44120
Chokladkoppar med fat, 3 delar, samt 2 assietter, porslin, "Antik", Bing & Gröndahl.
Slutpris600 SEK
44115
Svarv, 16A, Luna.
Slutpris850 SEK
44119
Bordslampa, metall, Elidus, 1970/80-tal.
Slutpris100 SEK
44118
Nyckelharpa, trä, 1980.
Slutpris1 800 SEK
Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.