45545 Samlarbil med tillbehör, "Oscar´s Gas Station", metall/konstmassa, Ertl.

45545a_8dce12d83577298_med.jpeg
  • 45545a_8dce12d83577298_sm.jpeg
  • 45545b_8dce12d8712a88e_sm.jpeg
  • 45545c_8dce12d895e18f7_sm.jpeg
  • 45545d_8dce12d8b3a2c1c_sm.jpeg
  • 45545e_8dce12d8e036b3e_sm.jpeg
  • 45545f_8dce12d91cee5f2_sm.jpeg
  • 45545g_8dce12dae160a8c_sm.jpeg
  • 45545g_8dce12d94eb706e_sm.jpeg
  • 45545h_8dce12d98535a33_sm.jpeg
  • 45545i_8dce12d9a687be5_sm.jpeg
  • 45545j_8dce12d9caaeb23_sm.jpeg
  • 45545k_8dce12d9e4aea26_sm.jpeg

  • Skick:Bruksskick. Sidospeglar avbrutna , skador figurer. (se bilder).
  • Storlek:Bil längd: 26,5 cm.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK