43240
Gungstol, svart lackerad, 1900-tal.
Final bid100 SEK
43239
MoccaMaster Homeline, kaffebryggare, 10 koppar.
Final bid300 SEK
43238
Folke Ohlsson, fåtölj, trä/textil, "Bohus", Dux, 1900-talets andra hälft.
Final bid1,800 SEK
43236
Väskställ, ett par, fällbara, trä, Vega.
Final bid500 SEK
43235
Kakfat, skålar m.m, 5 delar, glas, bl.a Hans Franzen, SKruf och JellyBean.
Final bid125 SEK
43234
Brödburk, tekanna, skulptur, metall/porslin.
Final bid175 SEK
43233
Vadarbyxa, polyester/gummi, Inox, stl. 44.
Final bid100 SEK
43232
Stol, bok/rotting/krom, "Bauhaus", Made in Italy.
Final bid250 SEK
43231
Drängaskåp med glasdörr, avlutad furu, 1900-tal.
Final bid600 SEK
42859
Max Walter Svanberg, litografi nr 49/235, signerad.
Final bid800 SEK
42686
Bok, ''Svensk Bebyggelse, Malmöhus Län'', 1946.
Final bid150 SEK
42586
Bryggeriflaskor, 7 st, glas, bl.a. Klosterbryggeriet, Ystad.
Final bid100 SEK
41973
Information till våra kunder
Final bid100 SEK
42585
Skärmaskin, mixer, kökshanddukar m.m, 13 delar.
Final bid125 SEK
42209
Kaffekoppar med fat, 18 delar, porslin, Musselmalet, No 1035, helblond, Royal copenhagen.
Final bid2,600 SEK